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JTNDZGl2JTIwaWQlM0QlMjJCcmFja2V0c05pbmphXzEyOWE4YTkxYTg3NGViMjU2YTRmOTAyNmFiMWIwMzUzJTIyJTNFJTNDJTJGZGl2JTNFPoniedziałek, 11 marca:
- 17:00 – Astralis 2:0 LDLC
- 17:00 – North 1:2 AVANGAR
- 20:00 – Virtus.pro 1:2 FaZe Clan
- 20:00 – Ninjas in Pyjamas 2:0 forZe
Wtorek, 12 marca:
- 20:00 – Astralis 2:0 AVANGAR
Środa, 13 marca:
- 20:00 – Ninjas in Pyjamas 2:1 FaZe Clan
Czwartek, 14 marca:
- 20:00 – Astralis 2:0 Ninjas in Pyjamas
W każdym tygodniu bierze udział osiem zespołów, a rozgrywki prowadzone są według drabinki pojedynczej eliminacji przedstawionej powyżej. Najlepsza drużyna z pierwszych trzech tygodni automatycznie awansuje do fazy pucharowej ligi, w której do wygrania będzie pół miliona dolarów. Czwartą drużyną, która pojawi się w play-offach będzie ekipa, która uzbiera najwięcej wygranej gotówki na koniec pięciu tygodni. W każdej kolejce do wygrania jest łącznie $25.000.
Podstawowi uczestnicy*:
- Astralis
- FaZe Clan
- Fnatic
- Team LDLC
- Ninjas in Pyjamas
- mousesports
- North
- OpTic Gaming
Pretendenci**:
- Virtus.pro
- AVANGAR
- forZe
* – Są to drużyny, które same decydują kiedy wezmą udział w turnieju i mają do tego pierwszeństwo.
** – są to najsłabsze drużyny z poprzedniego sezonu oraz wygrani Challenger Cup. Mogą wziąć udział w turnieju, gdy któraś z podstawowych ekip z niego zrezygnuje.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JTNDZGl2JTIwY2xhc3MlM0QlMjJjb21tb25uaW5qYV9jb21wb25lbnQlMjIlMjBjb21wLXR5cGUlM0QlMjJicmFja2V0JTIyJTIwY29tcC1pZCUzRCUyMmJlZTE2N2M1LThkZDEtNDBiOC05Y2FiLTM1NjA5NThiZGQ2MyUyMiUzRSUzQyUyRmRpdiUzRQ==Poniedziałek, 18 marca:
- 17:00 – Virtus.pro 1:2 North
- 17:00 – forZe 0:2 AVANGAR
- 20:00 – Fnatic 0:2 mousesports
- 20:00 – LDLC 0:2 Vitality
Wtorek, 19 marca:
- 20:00 – North 2:0 AVANGAR
Środa, 20 marca:
- 20:00 – Team Vitality 2:1 mousesports
Czwartek, 21 marca:
- 20:00 – North 2:1 Vitality
W każdym tygodniu bierze udział osiem zespołów, a rozgrywki prowadzone są według drabinki pojedynczej eliminacji przedstawionej powyżej. Najlepsza drużyna z pierwszych trzech tygodni automatycznie awansuje do fazy pucharowej ligi, w której do wygrania będzie pół miliona dolarów. Czwartą drużyną, która pojawi się w play-offach będzie ekipa, która uzbiera najwięcej wygranej gotówki na koniec pięciu tygodni. W każdej kolejce do wygrania jest łącznie $25.000.
Podstawowi uczestnicy*:
- Astralis
- FaZe Clan
- Fnatic
- Team LDLC
- Ninjas in Pyjamas
- mousesports
- North
- OpTic Gaming
Pretendenci**:
- Virtus.pro
- AVANGAR
- forZe
- Team Vitality
* – Są to drużyny, które same decydują kiedy wezmą udział w turnieju i mają do tego pierwszeństwo.
** – są to najsłabsze drużyny z poprzedniego sezonu oraz wygrani Challenger Cup. Mogą wziąć udział w turnieju, gdy któraś z podstawowych ekip z niego zrezygnuje.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JTNDZGl2JTIwY2xhc3MlM0QlMjJjb21tb25uaW5qYV9jb21wb25lbnQlMjIlMjBjb21wLXR5cGUlM0QlMjJicmFja2V0JTIyJTIwY29tcC1pZCUzRCUyMjRhYTA3ZTY2LTNhOTItNGQwNi05OTBmLWVhNjk3YzMyYWNhNSUyMiUzRSUzQyUyRmRpdiUzRQ==Czwartek, 25 kwietnia:
- 17:00 – AVANGAR 2:0 Epsilon
- 17:00 – G2 Esports 0:2 OpTic Gaming
- 20:00 – Valiance 2:1 forZe
- 20:00 – Virtus.pro 0:2 Vitality
Piątek, 26 kwietnia:
- 20:00 – AVANGAR 1:2 OpTic Gaming
Sobota, 27 kwietnia:
- 20:00 – Valiance 0:2 Vitality
Niedziela, 28 kwietnia:
- 20:00 – OpTic Gaming 1:2 Vitality
W każdym tygodniu bierze udział osiem zespołów, a rozgrywki prowadzone są według drabinki pojedynczej eliminacji przedstawionej powyżej. Najlepsza drużyna z pierwszych trzech tygodni automatycznie awansuje do fazy pucharowej ligi, w której do wygrania będzie pół miliona dolarów. Czwartą drużyną, która pojawi się w play-offach będzie ekipa, która uzbiera najwięcej wygranej gotówki na koniec pięciu tygodni. W każdej kolejce do wygrania jest łącznie $25.000.
Podstawowi uczestnicy*:
- Astralis (awansowali)
- North (awansowali)
- FaZe Clan
- Fnatic
- Team LDLC
- Ninjas in Pyjamas
- mousesports
- OpTic Gaming
Pretendenci**:
- Virtus.pro
- AVANGAR
- forZe
- Epsilon
- Valiance
- G2 Esports
- Vitality
* – Są to drużyny, które same decydują kiedy wezmą udział w turnieju i mają do tego pierwszeństwo.
** – są to najsłabsze drużyny z poprzedniego sezonu oraz laureaci Challenger Cup. Mogą wziąć udział w turnieju, gdy któraś z podstawowych ekip z niego zrezygnuje.JTNDc2NyaXB0JTIwdHlwZSUzRCUyMnRleHQlMkZqYXZhc2NyaXB0JTIyJTNFJTBBJTI4ZnVuY3Rpb24lMjglMjklMjAlN0IlMEF2YXIlMjBjbiUyMCUzRCUyMGRvY3VtZW50LmNyZWF0ZUVsZW1lbnQlMjglMjdzY3JpcHQlMjclMjklM0IlMjBjbi50eXBlJTIwJTNEJTIwJTI3dGV4dCUyRmphdmFzY3JpcHQlMjclM0IlMEFjbi5zcmMlMjAlM0QlMjAlMjglMjdodHRwcyUzQSUyNyUyMCUzRCUzRCUyMGRvY3VtZW50LmxvY2F0aW9uLnByb3RvY29sJTIwJTNGJTIwJTI3aHR0cHMlM0ElMkYlMkYlMjclMjAlM0ElMjAlMjdodHRwJTNBJTJGJTJGJTI3JTI5JTIwJTJCJTIwJTI3YnJhY2tldHMuY29tbW9uaW5qYS5jb20lMkZhcGklMkZicmFja2V0JTJGNjNjNWM2ODAtNzE5OS00NWI0LTkzMjktYTQ4MDcwMmMzZmY4JTI3JTNCJTBBdmFyJTIwcyUyMCUzRCUyMGRvY3VtZW50LmdldEVsZW1lbnRzQnlUYWdOYW1lJTI4JTI3aGVhZCUyNyUyOSU1QjAlNUQuYXBwZW5kQ2hpbGQlMjhjbiUyOSUzQiUwQSU3RCUyOSUyOCUyOSUzQiUwQSUzQyUyRnNjcmlwdCUzRQ==JTNDZGl2JTIwY2xhc3MlM0QlMjJjb21tb25uaW5qYV9jb21wb25lbnQlMjIlMjBjb21wLXR5cGUlM0QlMjJicmFja2V0JTIyJTIwY29tcC1pZCUzRCUyMjYzYzVjNjgwLTcxOTktNDViNC05MzI5LWE0ODA3MDJjM2ZmOCUyMiUzRSUzQyUyRmRpdiUzRQ==Poniedziałek, 13 maja:
- 17:00 – AVANGAR 2:0 forZe
- 17:00 – FaZe Clan 1:2 Virtus.pro
- 20:00 – mousesports 2:0 G2 Esports
- 20:00 – Epsilon 0:2 Ninjas in Pyjamas
Wtorek, 14 maja:
- 20:00 – AVANGAR 2:0 Virtus.pro
Środa, 15 maja:
- 20:00 – mousesports 0:2 Ninjas in Pyjamas
Czwartek, 16 maja:
- 20:00 – AVANGAR 1:2 Ninjas in Pyjamas
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JTNDZGl2JTIwY2xhc3MlM0QlMjJjb21tb25uaW5qYV9jb21wb25lbnQlMjIlMjBjb21wLXR5cGUlM0QlMjJicmFja2V0JTIyJTIwY29tcC1pZCUzRCUyMjlkZDE0ZmJjLTNkZjQtNDUwNC1iNGFhLTZkOTc0Zjc0NWU1NiUyMiUzRSUzQyUyRmRpdiUzRQ==Wtorek, 21 maja:
- 17:00 – fnatic 2:1 Virtus.pro
- 17:00 – AVANGAR 2:1 mousesports
- 20:00 – FaZe Clan 2:0 G2 Esports
- 20:00 – Ninjas in Pyjamas 0:2 OpTic Gaming
Środa, 22 maja:
- 20:00 – fnatic 2:1 AVANGAR
Czwartek, 23 maja:
- 20:00 – FaZe Clan 0:2 OpTic Gaming
Piątek, 24 maja:
- 20:00 – fnatic 1:2 OpTic Gaming
Finały ligi Esports Championship Series rozgrywane są w Londynie. Osiem najlepszych drużyn, z dwóch regionów, walczy o pokaźną sumę nagród wynoszącą $500.000, z czego zwycięzca wzbogaci się o lwią część tej sumy tj. $225.000.
Grupa A
Lp.,Dru%C5%BCyna,Bilans|1.,NRG%20Esports,2-0|2.,FURIA,2-1|3.,Astralis,1-2|4.,Ninjas%20in%20Pyjamas,0-2
Mecze otwarcia
11:00 – Astralis 14:16 FURIA
12:30 – NRG 16:11 Ninjas in Pyjamas
Mecz zwycięzców
17:00 – FURIA 0:2 NRG Esports
Mecz eliminacyjny
11:00 – Astralis 2:0 Ninjas in Pyjamas
Mecz decydujący
17:00 – FURIA 2:1 Astralis
Grupa B
Lp.,Dru%C5%BCyna,Bilans|1.,North,2-0|2.,Team%20Vitality,2-1|3.,compLexity,1-2|4.,MIBR,0-2
Mecze otwarcia
14:00 – compLexity 9:16 Vitality
15:30 – MIBR 23:25 North
Mecz zwycięzców
20:00 – Vitality 1:2 North
Mecz eliminacyjny
14:00 – compLexity 2:1 MIBR
Mecz decydujący
20:00 – Vitality 2:0 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JTNDZGl2JTIwY2xhc3MlM0QlMjJjb21tb25uaW5qYV9jb21wb25lbnQlMjIlMjBjb21wLXR5cGUlM0QlMjJicmFja2V0JTIyJTIwY29tcC1pZCUzRCUyMjcxNWEwYzdlLTUwN2UtNDE2OC1iMjY5LWFhOGFjODdmOWM0ZiUyMiUzRSUzQyUyRmRpdiUzRQ==