zamknij stream Stream

Polska Liga Esportowa - Wiosna - Sezon 3

Polska Liga Esportowa to jedna z najbardziej prestiżowych lig na polskiej scenie Counter-Strike: Global Offensive oraz League of Legends

Jest to już trzeci sezon Polskiej Ligi Esportowej. W lidze bierze udział łącznie osiemnaście zespołów – dziesięć w CS:GO oraz osiem w LoLu, które walczyć będą o niespełna ćwierć miliona złotych. Wiosenny split trwać będzie od kwietnia aż do czerwca, gdzie co tydzień rozgrywane będą kolejne spotkania.

Każdy mecz będzie rozgrywany w formule best-of-two. Wygrana mapa oznaczać będzie wzbogacenie się o 600 złotych, więc za zwycięstwo w całym dwumeczu można zainkasować aż 1200 złotych. Oprócz pieniędzy, zespoły zbierać będą punkty, dzięki czemu cztery najlepsze ekipy będą mogły wystąpić w fazie pucharowej podczas GameON Kielce i walczyć o jeszcze większe sumy.

Wszystkie mecze, zarówno CS:GO jak i League of Legends będą transmitowane na kanale ESPORT NOW.

Poland Damian „Furlan” Kisłowski
Poland Dominik „GruBy” Świderski
Poland Michał „snatchie” Rudzki
Poland Mateusz „TOAO” Zawistowski
Poland Tomasz „phr” Wójcik

Poland AGO Esports

Poland Kuba „Markoś” Markowski
Poland Bartosz „Hyper” Wolny
Poland Karol „repo” Cybulski
Poland Sebastian „NEEX” Trela
Poland Kamil „LUULIGUZMAN” Pala

Poland Pompa Team

Poland Konrad „EXUS” Jeńczeń
Poland Tomasz „ToM223” Richter
Poland Maciej „Luz” Bugaj
Poland Gabriel „gaB” Jaroszuk
Poland Łukasz „splawik” Jahns

Poland PRIDE

Poland Adrian „Zorineq” Kołodziejski
Poland Mikołaj „Miki z Afryki” Szemraj
Poland Grzegorz „grzes1x” Bianga
Poland Bartłomiej „BGG” Gawlas
Poland Adrian „SAYN” Łączyński

Poland SEAL Esports

Poland Mikołaj „mouz” Karolewski
Poland Karol „rallen” Rodowicz
Poland Wiktor „TaZ” Wojtas
Poland Paweł „reatz” Jańczak
Poland Jacek „MINISE” Jeziak

Poland Kinguin

Poland Karol „tecek” Kapczyński
Poland Michał „SOON” Wójcicki
Poland Tomek „exhie” Tuszko
Poland Krzysztof „Goofy” Górski
Poland Patryk „ponczek” Wites

Poland x-kom

Poland Grzegorz „SZPERO” Dziamałek
Poland Kacper „Kap3r” Słoma
Poland Szymon „JaKu” Maciąg
Poland Wiktor „mynio” Kruk
Poland Patryk „Ortel” Ortel

Poland adwokacik

Poland Karol „Enzo” Lasota
Poland Alan „Mepson” Ciszewski
Poland Damian „Falon” Tworek
Poland Łukasz „Azziz” Kałkowski
Poland Szymon „crityyourface” Pluta

Poland Codewise Unicorns

Poland Mateusz „matty” Kołodziejczyk
Poland Dawid „xype” Lach
Poland Piotr „nawrot” Nawrocki
Poland Mateusz „Morfan” Świętochowski
Poland Michał „michi” Majkowski

Poland Izako Boars

Poland Kacper „darko” Ściera
Poland Dawid „lunAtic” Cieślak
Poland Konrad „koyot” Hadała
Poland Michał „MOLSI” Łącki
Poland Arek „Vegi” Nawojski

Poland PACT

Aktualny stan ligi

Lp.DrużynaBilans W/R/PPunkty
1.Codewise Unicorns1-1-04p
-Izako Boars1-1-14p
-Team Kinguin1-1-04p
4.adwokacik1-0-03p
-AGO Esports1-0-03p
6.PRIDE0-1-01p
-SEAL Esports0-1-01p
-Pompa Team0-1-01p
9.PACT0-0-10p
10.x-kom0-0-20p

Harmonogram

Tydzień pierwszy:

9 kwietnia, poniedziałek:

10 kwietnia, wtorek:

Tydzień drugi:

16 kwietnia, poniedziałek:

17 kwietnia, wtorek:

Tydzień trzeci, Good Game Nadarzyn:

22 kwietnia, niedziela:

  • 10:00 – Poland Codewise Unicorns vs. Poland SEAL Esports
  • 12:00 – Poland Kinguin vs. Poland PRIDE
  • 14:00 – Poland AGO Esports vs. Poland PRIDE
  • 16:00 – Poland x-kom vs. Poland Pompa
  • 18:00 – Poland adwokacik vs. Poland Izako Boars

Tydzień czwarty:

7 maja, poniedziałek:

  • TBA

8 maja, wtorek:

  • TBA

Tydzień piąty

14 maja, poniedziałek:

  • TBA

15 maja, wtorek:

  • TBA

Tydzień szósty

21 maja, poniedziałek:

  • TBA

22 maja, wtorek:

  • TBA

Tydzień siódmy:

28 maja, poniedziałek:

  • TBA

29 maja, wtorek:

  • TBA

Tydzień ósmy

4 czerwca, poniedziałek:

  • TBA

5 czerwca, wtorek:

  • TBA

Tydzień dziewiąty

11 czerwca, poniedziałek:

  • TBA

12 czerwca, wtorek:

  • TBA

Poland Marcin „IceBeasto” Lebuda
Poland Mateusz „Kikis” Szkudlarek
Poland Sebastian „Sebekx” Smejkal
Poland Paweł „Woolite” Pruski
Poland Paweł „Delord” Szabla

Poland Illuminar Gaming

Poland Jakub „Kubon” Turewicz
Poland Patryk „Bolszak” Jażdżewski
Poland Marcin „Bucu” Świech
Poland Paweł „Celaver” Koprianiuk
Poland Bartłomiej „Dzondzy” Królak

Poland Team Ascent

Poland Marcin „Unknown” Kubicki
Poland Karol „t4nky” Słomka
Poland Sebastian „niq” Robak
Poland Łukasz „Puki Style” Zygmunciak
Poland Oskar „Raxxo” Bazdydło

Poland Pompa Team

Poland Piotr „Glebo” Dąbrowski
Poland Marcin „MBHV” Pawlak
Poland Bartłomiej „Fresskowy” Przewoźnik
Poland Robert „Bullet” Pruchniewski
Poland Kamil „xCharm” Linchard

Poland ProXima Gaming

Poland Karol „konektiv” Wojciechowski
Poland Artur „Rybson” Gębicz
Poland Szymon „Rektiv” Rybka
Poland Damian „Dambaj” Bajor
Poland Symeon „Meleks” Smejkal

Poland Adive

Poland Krzysztof „Kackos” Kubziakowski
Poland Daniel „Szlatan” Szlatan
Poland Artur „Zwyroo” Trojan
Poland Konrad „Renifer” Potępa
Poland Sebastian „Never1de” Sobierajski

Poland Egamink E-sport

Poland Rafał „Bubnik2” Styczyński
Poland Michał „Miavius” Makowski
Poland Marcin „Warszi” Surała
Poland Janusz „Amades” Rabie
Poland Konrad „GRK” Górniak

Poland Fake Team

Poland Tomasz „Agresivoo” Ciba
Poland Kacper „Inspired” Słoma
Poland Michał „Roison” Dubiel
Poland Damian „defles” Filipow
Poland Robert „Robercik” Nowak

Poland Młodzi Esports

Aktualny stan ligi

Lp.DrużynaBilansPunkty
1.Illuminar Gaming-0p
-Ascent-0p
-Fake Team-0p
-Młodzi Esports-0p
-Trójca Święta -1-0p
-Egamink E-sport-0p
-Pompa Team-0p
-ProXima-0p

Harmonogram

Tydzień pierwszy, Good Game Nadarzyn:

21 kwietnia, sobota:

  • TBA

Tydzień drugi:

9 maja, środa:

  • TBA

Tydzień trzeci:

16 maja, środa:

  • TBA

Tydzień czwarty:

23 maja, środa:

  • TBA

Tydzień piąty

30 maja, środa:

  • TBA

Tydzień szósty

6 czerwca, środa:

  • TBA

Tydzień siódmy:

13 czerwca, środa:

  • TBA