Codewise Unicorns remisuje z PRIDE po bardzo wyrównanych dwóch mapach. Obydwie drużyny cechowały się ogromną wolą walki, nie poddając się nawet przy dużej przewadze przeciwnika.

1

PRIDE rozpoczynając po stronie antyterrorystów, w pistoletówce zaskoczyło swoich przeciwników agresywną grą na środku. Jednorożce nie poradziły sobie podczas pierwszego fulla, mimo początkowo zdobytej przewagi. Ta porażka spowodowała problemy finansowe, lecz nawet z samymi pistoletami doprowadzili do sytuacji jeden na jednego, którą niestety dla nich przegrali. EXUS wiele razy zdobywał pierwsze zabójstwo dzięki skracaniu środka ze snajperką, lecz w siódmej rundzie to obróciło się między Orłom, po czym stracili pierwszy punkt. Świetna gra PRIDE po stronie broniących zaowocowała gigantyczną przewagą, ponieważ po pierwszej połowie mogli poszczycić się wynikiem 2:13.

Po zmianie stron Codewise dobrze poradziło sobie w pistoletówce, co pozwoliło im myśleć o powrocie do tego spotkania. PRIDE dzięki podłożonej bombie podczas pierwszego ataku, mogło wcześniej wyposażyć się w lepsze ekwipunki, lecz nie przełożyło się to na wygraną. Luz i spółka przełamali się dopiero po stracie sześciu punktów z rzędu, jednak później znów prym przejęły Jednorożce. Drużyna falona dokonała niemożliwego i całkowicie wróciła do tego meczu, doprowadzając do dogrywki.

W pierwszej połowie doliczonego czasu gry lepsi okazali się gracze Codewise Unicorns zdobywając dwie rundy. Po zmianie stron od razu przystąpili do skutecznego ataku, lecz Orły zdołały doprowadzić do drugiej dogrywki. Ostatecznie to właśnie oni wygrali to spotkanie wynikiem 22:19.Drugą mapę otworzyło Codewise Unicorns, wygrywając pistoletówkę i zapewniając sobie trójpunktową przewagę. Pierwszy full należał do zawodników PRIDE, lecz później wodze znów przejęły Jednorożce. Crityourface i spółka całkowicie dominowali przeciwników, skutecznie rozbijając ich obronę. CU nim straciło kolejny punkt było w stanie doprowadzić do wyniku 9:2. Zaliczyli jednorazową wpadkę, po czym kontynuowali swoją niezwykle skuteczną grę.

Po zmianie stron to PRIDE okazało się lepsze w pistoletówce. Dzięki temu byli w stanie odrobić trochę strat dzięki przewadze w ekwipunku. Pierwszy full nie udał się Jednorożcom, przez co znów popadli w kłopoty finansowe. Jednak tylko gdy uporali się ze słabą ekonomią, zdołali postawić dobrą obronę zdobywając wynik 15:8 i szansę na punkt mapowy. CU długo męczyło się ze zdobyciem tej ostatecznej rundy, lecz zdołali tego dokonać w ostatnim momencie, zdobywając mapę wynikiem 16:14.