Tomorrow.gg jest zdecydowanie jednym z faworytów w Polskiej Lidze Esportowej. Bez żadnego problemu pokonali młody skład SEAL Esports, umacniając swoją pozycję na szczycie tabeli.

Poland tomorrow.gg

2

Faza zasadnicza
Polska Liga Esportowa
Sezon trzeci – Wiosna 2018

Cache
(9:6; 7:1)

Train
(12:3; 4:0)

Poland Seal Esports

0

Cache

SEAL Esports wygrało pierwszą pistoletówkę, dając sobie szansę na zdobycie wczesnej przewagi w meczu. Jednak zawodnicy tomorrow.gg zdecydowało się szybciej przekupić broń, dzięki czemu odpowiedzieli już w trzeciej rundzie, resetując finanse przeciwników. To pozwoliło ekipie SZPERA obrócić sytuację na swoją korzyść i wyjść na prowadzenie. Foki zdecydowanie gubiły się po stronie broniących. Obudziły się dopiero pod koniec pierwszej połowy, odrabiając straty na wynik 9:6.

Po zmianie stron tomorrow wygrało drugą pistoletówkę. Podbudowali tym samym swoją przewagę, doprowadzając do dwukrotnie większej przewagi punktowej. SEAL odpowiedziało podczas swojego pierwszego fulla, lecz był to ich ostatni tryumf w tym meczu. Kap3r i spółka bezbłędnie zamknęli spotkanie wynikiem 16:7.

Train

SEAL nie poradziło sobie w pierwszej pistoletówce, lecz uzbrojony ładunek wybuchowy zapewnił im bonus finansowy. Zdecydowali się szybciej zakupić pełne ekwipunki, lecz agresja ze strony tomorrow nie pozwoliła im przeprowadzić skutecznego ataku. Przez to odpowiedzieli dopiero w piątej rundzie, urywając przeciwnikom dwa punkty pod rząd. Następnie antyterroryści pokazali świetną grę w obronie, nie pozwalając swoim przeciwnikom skutecznie przejmować obszarów bombowych. Świetna defensywa zaowocowała aż 12 punktami na koncie tomorrow.

Druga pistoletówka rozpoczęła się od wygrania pistoletówki przez skład SZPERA. Przez to zamknięcie tego spotkania stało się wyłącznie formalnością. SEAL nie było w stanie wygrać już ani jednej rundy, oddając mecz wynikiem 16:3.