GEFORCE CUP nabiera tempa! W końcu ESPORT NOW 2016 coraz bliżej. W sobotę zakończył się ostatni turniej kwalifikacyjny do GEFORCE CUP, więc przyszła pora kolejny etap. Kto stanie do walki w pierwszym ćwierćfinale?

Ostatnie tygodnie były wypełnione rozgrywkami na najwyższym poziomie, gdzie stawką były miejsca w jednej czwartej turnieju. Chęć do zdobycia swojego slotu z pewnością wzrosła na myśl możliwości zmierzenia się z AGG, CSGL, noMERCY czy PRiDE. Cztery szanse, cztery kolejne drużyny, które wywalczyły swoje, czyli Wasps e-Sport, PGT Gaming (Team RedBlood), TEAM iNETKOXTV oraz DEEZ NUTS. Jak wobec tego przedstawia się pierwszy ćwierćfinał?

Spotykamy się o godzinie 18:00 na kanale NVIDII gdzie zobaczymy dwa spotkania. Każde z nich zostanie rozgrane w trybie best of three, więc nic nie będzie dziełem przypadku. W szranki stanie Lounge Gaming przeciwko DEEZ NUTS oraz noMERCY przeciwko Team RedBloods. Na pierwszy rzut oka pierwsze starcie wygląda na jednostronne to drugie może być ciekawym widowiskiem, które planowo rozpocznie się po meczu szpera i ekipy, czyli o 20:00.