Jesień zawitała za oknami już na dobre, dlatego warto zaopatrzyć się w nowy sprzęt i gry do popołudniowych zmagań! Tym razem mamy do wygrania myszkę ROCCAT Kova wraz z kluczami do gier IS Defense oraz Hatred.


O myszce ROCCAT Kova:

Kova to mysz o nowoczesnym – przypominającym sportowe samochody – symetrycznym kształcie, dostosowanym do prawo- i leworęcznych użytkowników. Głównym celem zespołu inżynierów ROCCAT podczas projektowania Kova były osiągi i szybkość. Dzięki temu nowa mysz niemieckiego producenta sprzętu dla graczy, to czysta wydajność o podwojonej mocy.
Kova została wyposażona w najnowszej generacji sensor Pro-Optic R6 z natywnym DPI na poziomie 3500 z dodatkowym trybem Overdrive. Pozwala on na podwojenie wartości DPI aż do 7000. Technologia ta zasilana jest przez potężny procesor MCU Turbo Core V2 32-bit oparty na ARM.
Dwa przyciski Smart Cast zostały umieszczone po obu stronach standardowych LPM i PPM. Są one częścią intuicyjnego układu przycisków, dzięki któremu gracze mogą podejmować błyskawiczne decyzje.

O Destructive Creations:
Destructive Creations to gliwickie studio złożone z doświadczonych pracowników branży gier wideo. Celem studia jest tworzenie oryginalnych i bezkompromisowych produkcji. Doświadczenie zdobyte przy produkcji dotychczasowych projektów pokazało, że niestraszna jest im kontrowersja i niecodzienne rozwiązania. Oficjalna strona: http://destructivecreations.pl/ i profil Facebook: https://www.facebook.com/destructivecreationsteam/

 

Aby dołączyć do konkursu musisz wykonać kilka kroków:

Udziel odpowiedzi na pytanie: „Jaki sprzęt ROCCAT jest Twoim ulubionym produktem i dlaczego?” w komentarzu pod postem konkursowym. (https://esportnow.pl/inne/konkurs-zdobadz-myszke-roccat-kova/)

Pamiętaj aby opisać swój wybór w maksymalnie 5 zdaniach.  Na Wasze odpowiedzi czekamy do 17 października! Pełen regulamin konkursu dostępny jest pod tym linkiem.

Autorzy najlepszych odpowiedzi zostaną poinformowani o wygranej poprzez odpowiedź w komentarzu.

Nagrody do zdobycia:

  • Myszka Roccat Kova
  • 3 x IS Defense + Hatred

Nagrody zostały ufundowane przez firmę ROCCAT.