Portal liquipedia.net udostępnił listę streamów, z których będzie można uzyskać dostęp do wersji beta VALORANT. Wśród streamujących znajdują się esportowcy z wielu różnych gier. Jednymi z nich są shox, shroud czy jedyny Polak – Lothar.

W poniedziałek informowaliśmy was o zbliżającej się becie VALORANT, która będzie dostępna dla 25 tysięcy graczy z Europy (oraz z Ameryki Północnej, Turcji i Rosji). By uzyskać dostęp do testów, trzeba liczyć na szczęście i oglądać streamy na Twitchu. Wśród oglądających system będzie losował osoby, które otrzymają dostęp do VALORANT. Więcej o tym przeczytasz tutaj.

Wśród streamerów, których transmisje będą dropić dostęp do bety, znajduje się sporo esportowców z innych gier. Na liście znajdują się zawodnicy CS:GO, jak shox, mixwell i GeT_RiGhT, jak i emerytowani shroud, Skadoodle, maniac i n0thing.

Jeśli chodzi o Polaków, to będziecie mieli spory wybór. Przede wszystkim nie mogło zabraknąć twarzy polskiego Counter-Strike'a w postaci Piotra „izaka” Skowyrskiego. Oprócz niego swoje poczynania VALORANTA pokazywać będzie Paweł „innocent” Mocek, Paweł „SAJU” Pawełczak, Wiktor „TaZ” Wojtas, Jakub „Lothar” Szygulski oraz Marika „ikusia” Gąsiorowska.

Pełna lista streamerów dostępna pod tym adresem. Są to kanały, które oficjalnie zostały oflagowane kategorią „dropy włączone”.