Jeszcze nie tak dawno z AGO ROGUE pożegnał się Mystiques, który dołączył do K1ck Neosurf. Organizacja szybko znalazła sobie nowego supporta, a jest nim były zawodnik takich drużyn, jak SK Gaming Prime, G2 Heretics czy PRIDE.

Trymbiego ostatni raz na polskiej scenie mogliśmy oglądać w barwach PRIDE. Wywalczył on wtedy między innymi czwarte miejsce w playoffach pierwszego sezonu Ultraligi oraz stanął na ostatnim miejscu podium podczas ESL Mistrzostw Polski. Adrian w poszukiwaniu nowych doświadczeń oraz większych sukcesów postanowił dołączyć do ekip spoza naszego kraju. Osiągnięcia w G2 Heretics oraz SK Gaming Prime nie były jednak zbyt satysfakcjonujące, przez co Trymbi wraca na naszą scenę, żeby ponownie zawalczyć o tytuł Mistrza Polski.

Adrian Trybus w składzie AGO ROGUE będzie grał na dolnej alejce razem z Pawłem Pruskim. Oboje do tej pory nie mieli przyjemności zagrać razem w żadnym zespole, więc na pewno będzie to dla nich nowe doświadczenie. Pierwszy mecz Trymbiego w nowym składzie będziemy mogli oglądać już za lekko ponad tydzień w ramach czwartego sezonu Ultraligi.