Plotki okazały się prawdą. Występujący do niedawna w barwach AGO Rogue Patryk „Mystiques” Piórkowski, zmienił barwy i dołączył do ekipy wicemistrzów European Masters.

O tym, że 23-letni wspierający prawdopodobnie zasili K1ck, mówiło się już od pewnego czasu. Po tym jak opuścił on AGO, a pozycja supporta została zwolniona przez dotychczas zajmującego ją Oskara „Raxxa” Bazydłę, ogłoszenie tej decyzji wydawało się tylko kwestią czasu. Dziś, organizacja poinformowała o tym za pomocą mediów społecznościowych:

Nowy nabytek wicemistrzów Polski oprócz występów w AGO, ma za sobą bogate doświadczenie wywodzące się nawet z gry w League of Legends European Championship. Występy w LEC nie należały jednak do udanych i w tym roku Mystiques próbuje swoich sił na rodzimej ziemi. W ostatnim sezonie Ultraligi był bardzo mocnym punktem zespołu, a jego gra podczas European Masters wydatnie pomogła w awansie aż do półfinału. K1ck zyskało więc ogromne jak na polskie standardy wzmocnienie i tym bardziej będzie liczyć się w walce o mistrzostwo Polski.