Wololos jest pewne awansu do kolejnego etapu finałów WESG 2017. Hiszpanie zagrają w drugiej fazie grupowej, a tę promocję wywalczyli wysokim zwycięstwem nad Parallax.

New Zealand Parallax

4

Faza Grupowa I
World Electronic Sports Games
Grupa C

Train
(3:12; 1:4)

Wololos Spain

16

Train

Mecz rozpoczął się od trzypunktowego prowadzenia Wololos po udanych atakach w pistoletówce i starciach z przewagą wyposażenia. Rewanż Parallax nadszedł na pierwszym fullu, lecz moment później zawodnicy z Nowej Zelandii zostali zresetowani. Hiszpanie spokojnie wykorzystali przewagę w aspekcie ekonomicznym, dzięki czemu odskoczyli rywalowi na 6:1. Wtedy nadeszła odpowiedź antyterrorystów, jednak po chwili znowu spotkali się oni z błyskawicznym przełamaniem. Brak stabilizacji finansów cały czas odbijał się na rezultacie spotkania. Zespół mixwella wyraźnie dominował nad przeciwnikiem i do końca połowy oddał tylko jeden punkt, co oznaczało wynik 12:3.

Druga pistoletówka wpadła na konto Parallax, lecz nawet wtedy drużyna Sico nie potrafiła ponowić swojego sukcesu. Wololos nie miało problemu z kolejnymi skutecznymi obronami i szybko zapewniło sobie aż jedenaście rund meczowych. Hiszpanie błyskawicznie zakończyli mecz wysokim zwycięstwem 16:4.

Wszystkie najważniejsze informacje dotyczące finałów World Electronic Sports Games znajdziecie na naszej podstronie.