Space Soldiers odnosi drugie zwycięstwo na finałach World Electronic Sports Games. Turecka drużyna była lepsza w starciu z Limitless, choć spotkanie nie przebiegło bezproblemowo.

Turkey Space Soldiers

16

Faza Grupowa I
World Electronic Sports Games
Grupa F

Cache
(9:6; 7:5)

Limitless France

11

Spotkanie rozpoczęło się od trzypunktowego prowadzenie Space Soldiers po skutecznych atakach w pistoletówce i rundach z lepszym wyposażeniem. Limitless odpowiedziało od razu po uzyskaniu pełnego ekwipunku. Ponadto, Francuzi zdołali ponowić swój sukces. Poza szybkim wyrównaniem, antyterroryści odskoczyli również na 5:3. Jak się okazało, to wszystko, na co było ich stać w tamtym momencie. MAJ3R wraz z kolegami przejęli inicjatywę i tym razem to oni zdobywali każdą kolejną potyczkę. Ich świetna seria została przerwana dopiero w piętnastej rundzie. Tym samym przed zmianą stron prowadzili 9:6.

Druga pistoletówka wpadła na konto Space Soldiers, lecz chwilę później zespół nie poradził sobie z przeciwnikiem grającym force'a. Limitless uniknęło tego błędu, dzięki czemu przed fullem zmniejszyło stratę do jednego punktu. Runda nr 20 także poszła po ich myśli, a następna przyniosła już prowadzenie. Wtedy nastąpiło przebudzenie Space Soldiers. Faworyt wrócił do gry i szybko odzyskał przewagę. Świetna gra w defensywie dała Turkom cztery szanse na zakończenie spotkania. Wykorzystali pierwszą z nich, dzięki czemu zwyciężyli Cache'a 16:11.Wszystkie najważniejsze informacje dotyczące finałów World Electronic Sports Games znajdziecie na naszej podstronie.