Parallax wygrywa swoje ostatnie spotkanie podczas WESG. Zwycięstwo jest jednak tylko pocieszeniem na otarcie łez, gdyż ekipa z Nowej Zelandii nie awansuje do kolejnego etapu.

Vici Gaming logo

United States Swole Patrol

8

Faza Grupowa I
World Electronic Sports Games
Grupa C

Mirage
(7:8; 1:8)

Parallax New Zealand

16

Mirage

ViCi Gaming wygrało pistoletówkę, zapewniając sobie prowadzenie na początku spotkania. Zawodnicy Parallax odpowiedzieli podczas swojego pierwszego fulla i idąc za ciosem pociągnęli dobrą passę tak długo, aż wyszli na prowadzenie 3:4. Ten stan rzeczy nie trwał zbyt długo, gdyż Chińczycy tylko gdy osiągnęli płynność finansową odebrali inicjatywę w spotkaniu. Gracze z Nowej Zelandii udowodnili, że potrafią w trakcie gry załatać dziury w obronie. Po poprawie ustawień zdołali zdobyć jeszcze trzy punkty, co ostatecznie dało bardzo wyrównany wynik.

Druga pistoletówka została wygrana przez Parallax, lecz chiński skład był w stanie zaskoczyć podczas swojego force'a. Zawodnicy z Nowej Zelandii nie pozostali dłużni i odpowiedzieli pięknym za nadobne. Dzięki temu to oni całkowicie zdominowali drugą połowę. Dynamiczne, pewne wejścia były dla nich bardzo owocne. Od tego momentu Chińczycy nie byli już w stanie wygrać ani jednej rundy.

Wszystkie najważniejsze informacje dotyczące finałów World Electronic Sports Games znajdziecie na naszej podstronie.