Ostatnią szansą dla Francuzów była wygrana z MVP PK wysokim wynikiem. Jednak Koreańczycy okazali się lepsi na pierwszej mapie, dzięki czemu to oni awansują do fazy pucharowej z drugiego miejsca.

1

Francuzi dobrze rozpoczęli spotkanie od wygranej pistoletówki. Przegrali podczas pierwszego fulla MVP, lecz kolejny skuteczny atak EnVy zmusił Koreańczyków do ponownego grania z pistoletami. Ekipa zeffa zdobyła swój drugi punkt dopiero na wynik 6:2, jednak to był początek świetnej passy. Zaczęli błyskawicznie odrabiać straty, co rundę perfekcyjnie odpierając ataki szarżujących Francuzów. Od tego momentu wygrali wszystkie pojedyncze bitki, co zaowocowało przewagą 6:9 na koniec pierwszej połowy.

Po zmianie stron, pistoletówka wpadła na konto z Dalekiego Wschodu. Poradzili sobie z force'ującymi przeciwnikami, aż w końcu EnVyUs dostało możliwość walki z pełnym ekwipunkiem. Mimo to i tak zawiedli, a Koreańczycy stanęli na ostatniej prostej do wygranej w na tej mapie. Skład kioShiMy przed przegraną zdobył jeszcze jeden punkt, co dało ostateczny wynik 7:16.

Druga mapa rozpoczęła się bardzo podobnie do pierwszej. EnVyUs wygrało pistoletówkę, lecz tym razem poradziło sobie z oponentami podczas ich pierwszego fulla. Zawiedli dopiero gry Koreańczycy po raz drugi wyposażyli się w karabiny. Jednak MVP nie dało rady zdobyć więcej niż jednego punktu, co zmusiło ich do ponownego grania z samą bronią krótką. Raz udało im się zaskoczyć Francuzów, odpierając atak z dwoma AK-47 oraz trzema CZ-tkami. EnVyUs nie dało się wytrącić z rytmu, pewnie krocząc w kierunku wysoko wygranej pierwszej połowy. Udało im się zgarnąć aż 13 punktów.

Po zmianie stron MVP PK dało sobie nadzieję na powrót. Wygrało pistoletówkę i powoli, lecz sukcesywnie zaczęło odrabiać straty. Jednak zaliczka z pierwszej połowy była zdecydowanie za mała. Wystarczył jeden błąd i przegrana runda aby zawodnicy nV mogli zakończyć to spotkanie.Wszystkie najważniejsze informacje dotyczące finałów World Electronic Sports Games znajdziecie na naszej podstronie.