Jest to pierwszy i zarazem ostatni mecz w grupie E. Obydwie drużyny awansują do kolejnego etapu, jednak Francuzi dzięki wygranej zajmą później lepsze miejsce w losowaniu.

South Africa Bravado

5

Faza Grupowa I
World Electronic Sports Games
Grupa E

Inferno
(3:12; 0:4)

EnVyUs France

16

Inferno

Francuzi lepiej poradzili sobie w pistoletówce, dzięki czemu zyskali przewagę już na samym początku spotkania. Zawodnicy Bravado odpowiedzieli na swoim pierwszym fullu, lecz przegrywając kolejną rundę, skazali się na granie z samymi pistoletami. Podczas ataku na eco zdołali wykonać plan minimum i podłożyli ładunek wybuchowy. To nie dało im zwycięstwa, ale dodatkowe finanse pozwoliły wyposażyć się w lepszy ekwipunek. Gracze z Republiki Południowej Afryki odpowiedzieli drugi raz dopiero po serii straconych punktów. Ich strona atakująca pozostawiała wiele do życzenia, dzięki czemu kioShiMa i spółka zakończył pierwszą połowę wynikiem 3:12.

EnVyUs okazało się lepsze również w drugiej pistoletówce. Przegrana tej kluczowej rundy okazała się być gwoździem do trumny dla zawodników Bravado. Francuzi bezwzględnie wykonali wyrok kończąc mecz i nie oddając już żadnego punktu oponentom.

Wszystkie najważniejsze informacje dotyczące finałów World Electronic Sports Games znajdziecie na naszej podstronie.