Jest to kolejna niespodzianka w dzisiejszych rozgrywkach. SK Gaming najpierw uległo reprezentacji Rosji, a teraz przegrało z niemieckim BIG. Faworyci całego turnieju odpadają już w fazie grupowej.

Germany BIG

16

Faza Grupowa I
World Electronic Sports Games
Grupa D

Train
(7:8; 9:3)

SK Gaming Brazil

11

BIG wygrało pierwszą pistoletówkę, zyskując przewagę w początkowej fazie meczu. SK Gaming musiało poczekać na przypływ gotówki i zaraz po zakupie pełnego ekwipunku odpowiedziało. Od razu doprowadzili do remisu, lecz Niemcy nie pozwolili im wyjść na prowadzenie. Ekipa tabseNa zdobyła dwa punkty ponownie zmuszając SK do grania z gorszą bronią. FalleN i spółka potrafią jednak zaskoczyć i z jednym scoutem i czterema pistoletami zdołali wygrać rundę, co później pozwoliło im znów wyrównać wynik. Gob b nie poradziłs obie w sytuacji dwóch na jednego i nie obronił bomby, więc jego zespół stracił prowadzenie. Powolna i zachowawcza gra tym razem zaowocowała. BIG zdołało doprowadzić do najlepszego dla nich wyniku, wygrywając od tego momentu wszystkie rundy.

Druga pistoletówka została zdominowana przez Niemców. Jednak Brazylijczycy znów poradzili sobie podczas force'a odwracając tę sytuację na swoją korzyść doprowadzając do 8:11. Skład z Nowego Kontynentu popadł w poważne problemy gdy ich przeciwnicy wyposażyli się w pełne ekwipunki. BIG świetnie sobie radziło broniąc obszary bombowe. Bez problemu odrobili straty, a następnie wyszli na prowadzenie. SK wydawało się całkowicie bezradne po stronie terrorystów.Wszystkie najważniejsze informacje dotyczące finałów World Electronic Sports Games znajdziecie na naszej podstronie.