Trójka polskich zawodników dołączyła do składu Demolition Crew, który będzie grał w najbliższym sezonie w ESEA MDL Premier Division.

W ubiegłym sezonie ESEA MDL w barwach Demolition Crew grał europejski mix, z którego ostał się wyłącznie dwójka zawodnik – David „davidp” Prins oraz David „devoduvek” Dobrosavljević. Duet chcąc utrzymać slot w 34. sezonie ligi, zaprosił do siebie trójkę polskich zawodników – Michała „snatchie” Rudzkiego, Michała „cranka” Krystyniaka oraz Piotra „morelza” Taterkę.

Większość polskich zawodników w Demolition Crew sprawia, że w nadchodzącej edycji MDL-a powstał nam kolejny, już czwarty, rodzimy skład. DC będzie rywalizować chociażby z x-kom AGO, Wisłą All in! Games Kraków oraz Actiną PACT. Zawody wystartują już w najbliższy poniedziałek, czyli 27 kwietnia.

Michał „snatchie” Rudzki skomentował dołączenie do Demolition Crew. W zamyśle nie ma to być drużyna, z którą chce podbijać esportowe salony. Cała trójka chce po prostu wciąż uczestniczyć w rywalizacji na wysokim poziomie, aby nie wypaść z formy. Ciekawostką jednak może być to, że niedawno Michał „crank” Krystyniak próbował złożyć ekipę z Aleksandarem „jayzaR” Zarkovicem, byłym zawodnikiem fnatic Academy. Szwed ogłaszał nawet, że poszukują prowadzącego, lecz najwidoczniej pomysł nie wypalił.

Skład Demolition Crew wygląda więc następująco:

  • Belgium David „davidp” Prins
  • France David „devoduvek” Dobrosavljević
  • Poland Michał „snatchie” Rudzki
  • Poland Michał „crank” Krystyniak
  • Poland Piotr „morelz” Taterka