Michał „crank” Krystyniak również postanowił spróbować swoich sił na międzynarodowej arenie. Wraz z byłym zawodnikiem fnatic Academy szukają prowadzącego.

Ostatnio coraz częściej widzimy Polaków próbujących grać w międzynarodowych formacjach. Pod koniec roku trzech najlepszych polskich strzelców wybyło za granicę – Paweł „dycha” Dycha w Sprout, Michał „MICHU” Müller w Team Envy, czy Karol „rallen” Rodowicz jako zmiennik w c0ntact Gaming. W podobne ślady idzie Michał „crank” Krystyniak, jednak ten chce zbudować nowy zespół od podstaw.

Krystyniak ostatnio grał w barwach AVEZ Esport, lecz wcześniej reprezentował barwy SEAL czy Venatores. Od października ubiegłego roku przebywa na esportowym „bezrobociu”, wszak odkąd rozstał się z Ośmiornicami nie mógł znaleźć nowego domu. Wczoraj szwedzki zawodnik Aleksandar „jayzaR” Zarkovic ogłosił, że wraz z Michałem zakładają nową drużynę i poszukują prowadzącego. Oprócz tej dwójki wiemy, że w projekcie weźmie udział Matt „dayV1D” David, który będzie ich szkoleniowcem.

Dla tych którzy nie kojarzą Aleksandara „jayzaR” Zarkovica, w swojej karierze reprezentował chociażby fnatic Academy, Chaos Esports Club i Valiance. W 2016 roku w barwach fnatic zdołał wygrać turniej 2016 China Top, gdzie drużyna zgarnęła ponad $70.000. Ostatni zespół w jakim grał to GameAgents, lecz jako skład nie odnieśli większych sukcesów.