Akademia mousesports ma być przepustką do wypłynięcia na międzynarodowe wody dla Kamila „siuhego” Szkaradka oraz Huberta „szejna” Światłego.

Jako pierwszy informację ujawnił Patryk Stec redaktor portalu sport.pl. Nasze źródła potwierdzają informację – Izako Boars sprzedało dwójkę swoich graczy, czyli Kamila „siuhego” Szkaradka oraz Huberta „szejna” Światłego organizacji mousesports. Międzynarodowa marka jest w trakcie tworzenia nowego zespołu, który stanie się ich akademią. Drugi skład tworzony jest na potrzeby nowych międzynarodowych rozgrywek, które mają na celu stworzyć przestrzeń do rywalizacji dla młodych zawodników.

Na ten moment nie jest znana dokładna data ogłoszenia transferu, jednakże Izako Boars już częściowo potwierdziło ten ruch. W poniedziałek organizacja poinformowała, że siuhy i szejn opuszczą główny skład. Ogłoszenie wyszło po kilkunastu dniach spekulacji o przyszłości zespołu, wszak zarówno Kamil jak i Hubert od pewnego czasu nie pojawiają się na serwerze podczas oficjalnych meczów.

Niedługo po tym ogłoszeniu, pojawiły się plotki łączące organizację Piotra „izaka” Skowyrskiego z Pawłem „byali” Bielińskim. Portal eweszlo.pl miałby pozyskać informacje potwierdzające zakontraktowanie byłego gracza Virtus.pro przez Izako Boars.

IB na ten moment nie skomentowało nowych przecieków.