Według doniesień, Paweł „byali” Bieliński ma zostać nowym graczem Izako Boars. Jak podaje portal eweszlo.pl, kontrakt dla byłego gracza Virtus.pro to kwestia czasu.

Dziś organizacja Piotra „Izaka” Skowyrskiego potwierdziła, że już niedługo Kami „siuhy” Skaradek i Hubert „szejn” Światły oficjalnie zakończą współpracę z organizacją. Utalentowana dwójka młodych graczy ma rozpocząć „nowy rozdział w swojej karierze”, a według wstępnych plotek mają wypłynąć na międzynarodowe wody.

Ogłoszenie Izako Boars uruchomiło domino kolejnych informacji. Według doniesień portalu eweszlo.pl, jednym z nowych graczy Izako Boars ma być Paweł „byali” Bieliński. Wielu fanów zespołu Piotra „izaka” Skowyrskiego mogło spodziewać się tego ruchu, wszak były gracz Virtus.pro w ostatnich tygodniach chętnie występuje z resztą składu jako gracz rezerwowy. Wcześniej zastępował Michała „mono” Gabszewicza, gdy ten zmagał się z problemami zdrowotnymi. Natomiast w ostatnich meczach wypełnia jedną z luk powstałych w wyniku transferu szejna i siuhego.

Paweł „byali” Bieliński po odejściu z Virtus.pro na dłużej zagrzał miejsce jedynie w jednej organizacji – w AVEZ Esports. Mimo że wyniósł drużynę na wyższy poziom, to postanowił zakończyć z nimi współpracę, bo jak twierdził, źle się czuł w grze drużynowej. Na początku bieżącego roku został jednym z twórców Stylu Dunów, czyli sklejki, która utarła nosa m.in. x-kom AGO czy Anonymo. Niestety miks nie przetrwał próby czasu.

O rozwoju sytuacji zmian w Izako Boars będziemy informować na bieżąco.