Po raz kolejny Valve wprowadza przed Majorem zabawę zwaną Pick'Em Challenge. Polega ona na próbie przewidzenia kto awansuje do kolejnego etapu turnieju.

Już od teraz fani CS:GO mogą zakupić naklejki, graffiti oraz podpisy swoich ulubionych zawodników ze sceny aby okazać im bezpośrednie wsparcie w tym co robią. Jednak naklejki mogą zostać jeszcze wykorzystane do Pick'Em Challenge. Na czym to polega?

Pick'Em Challenge to zabawa, w której gracz próbuje przewidzieć wygranych z danego etapu turnieju. Podczas Fazy Nowych Pretendentów oraz Nowych Legend trzeba będzie wybrać jedną z dwóch najlepszych i jedną z dwóch najgorszych drużyn oraz przewidzieć pozostałe siedem awansujących drużyn. Podczas pierwszego etapu poprawne odpowiedzi będą nagradzane jednym punktem, zaś podczas drugiego już trzema.

Gdy poznamy najlepszą ósemkę, czyli Legendy, zostanie rozlosowana tabelka fazy pucharowej. Wtedy za jednym razem trzeba będzie przewidzieć wygranych, aż do samego finału. Tym razem stawka jest o wiele wyższa, ponieważ za każdy poprawny wybór w ćwierćfinałach otrzymamy 12 punktów, w półfinałach 10 punktów i finał 7 punktów. Oznacza to, że łącznie można zgarnąć aż 111 punktów.

Dla najlepszych typerów, którzy uzyskają 75 punktów, czeka złota odznaka Pick'Em Challenge. Jednak ci, którzy nie poradzili sobie najlepiej, nie muszą się martwić. Jest możliwość zdobycia niższych stopni – srebrnego i brązowego, które wymagają odpowiednio 50 oraz 25 punktów.

Jeżeli szukacie jakichkolwiek informacji o turnieju FACEIT Major London 2018 koniecznie zajrzyjcie na naszą podstronę dedykowaną temu wydarzeniu.