zamknij stream Stream

FACEIT Major

Po raz pierwszy w historii organizacja FACEIT dostała przywilej zorganizowania najważniejszego turnieju na scenie CS:GO – Majora. Wraz z Valve starają się wprowadzać nowe rozwiązania do tych prestiżowych rozgrywek.

FACEIT jako organizator rozgrywek zdecydowanie wyróżniał się między konkurencją. Jako włodarze Majora wprowadzili innowacje jeżeli chodzi o Minory – wszystkie z nich zostaną rozegrane w jednym miejscu i w takim samym systemie. Z każdego z czterech Minorów zostaną wyłonione dwie najlepsze ekipy, które będą reprezentować swój region na turnieju FACEIT Major London 2018.

Major rozpocznie się od Faza Pretendentów, pełniąca funkcję wcześniej tzw. zamkniętych kwalifikacji, a trwać będzie od 5 do 9 września. Następnie Faza Legend będzie rozgrywana w dniach od 16 do 16 września. Po nich nastąpi kilkudniowa przerwa i w dniach 20-23 odbędą się finały.

Podział nagród

Pula nagród FACEIT Major London 2018 wynosi $1,000,000 (USD) i została rozdzielona następująco:

1. miejsce – $ 500 000 (USD)
2. miejsce – $ 150 000 (USD)
3-4. miejsce – $ 70 000 (USD)
5-8. miejsce – $ 35 000 (USD)
9-16. miejsce – $ 8 750 (USD)

Faza grupowa

Lp.DrużynaBilans
1.NRG Esports2-0
2.eUnited2-1
3.Não Tem Como1-2
4.Swole Patrol0-2
Lp.DrużynaBilans
1.Rogue2-0
2.compLexity2-1
3.Dignitas1-2
4.Furia eSports0-2

Grupa A

Sobota, 07 lipca:

  • 14:00 – United States NRG Esports 16:10 United States Swole Patrol
  • 15:00 – United States eUnited 16:12 Brazil Não Tem Como
  • 16:00 – United States NRG Esports 16:9 United States eUnited
  • 18:00 – Brazil Não Tem Como 2:0 United States Swole Patrol
  • 20:30 – United States eUnited 2:0 Brazil Não Tem Como

Grupa B

Niedziela, 08 lipca:

  • 13:00 – United States compLexity 16:7 Brazil FURIA
  • 14:15 – United States Rogue 16:10 United States Dignitas
  • 15:30 – United States Rogue 16:13 United States compLexity
  • 16:45 – Brazil FURIA 0:2 United States Dignitas
  • 20:00 – United States compLexity 2:0 United States Dignitas

Faza pucharowa

Poniedziałek, 09 lipca:

Wtorek, 10 lipca:

Środa, 11 lipca:

Składy uczestników

Brazil João „felps” Vasconcellos
Brazil Lincoln „fnx” Lau
Brazil Bruno „bit” Lima
Brazil Vito „kNgV-” Giuseppe
Brazil Marcelo „chelo”  Cespedes
Brazil Alessandro „Apoka” Marcucci (trener)

Brazil Não Tem Como

United States Jacob „FugLy” Medina
Canada Damian „daps” Steele
United States Vincent „Brehze” Cayonte
Bulgaria Cvetelin „CeRq” Dimitrov
United States Ethan „nahtE” Arnold
United States Chet „ImAPet” Singh (trener)

United States NRG Esports

United Kingdom Rory „dephh” Jackson
Canada Brad „ANDROID” Foder
United States Jacob „yay” Whiteaker
Canada Peter „stanislaw” Jarguz
United States Shahzeeb „ShahZaM” Khan
United States Ronald „Rambo” Kim (trener)

United States compLexity

United States Michael „Grim” Wince
United States Mitch „mitch” Semago
United States Ronnie „ryx” Bylicki
United States Gage „Infinite” Green
United States Peter „ptr” Gurney
United States Josh „shinobi” Abastado (trener)

United States Dignitas

United States Brandon „-Ace” Winn
Canada Kaleb „moose” Jayne
United States Will „dazzLe” Loafman
United States Skyler „Relyks” Weaver
United States Michael „dapr” Gulino
United States Jared „osorandon” Hartman (trener)

United States eUnited

United States Daniel „vice” Kim
United States Spencer „Hiko” Martin
Denmark Casper „cadiaN” Møller
United States Hunter „SicK” Mims
Australia Ricardo „Rickeh” Mulholland
United States Matthew „mCe” Elmore (trener)

United States Rogue

United States Samuel „SileNt” Portillo
United States Ryan „freakazoid” Abadir
United States Austin „Cooper-” Abadir
United States Jordan „Zellsis” Montemurro
Canada Derrick „LILMAN” Boyne

United States Swole Patrol

Brazil Guilherme „spacca” Spacca
Brazil Yuri „yuurih” Gomes
Brazil Andrei „arT” Piovezan
Brazil Vinicius „VINI” Figueiredo
Brazil Kaike „kscerato” Cerato
Brazil Nicholas „guerri” Nogueira (trener)

Brazil FURIA eSports

Faza grupowa

Lp.DrużynaBilans
1.HellRaisers2-0
2.pro1001-1
3.PLINK1-2
4.Nemiga0-2
Lp.DrużynaBilans
1.Spirit2-0
2.AVANGAR2-1
3.forZe1-2
4.Monolith0-2

Grupa A

Wtorek, 10 lipca:

  • 09:00 – European Union HellRaisers 1:0 Belarus Nemiga
  • 11:00 – Russian Federation PLINK 16:4 Ukraine pro100
  • 12:15 – European Union HellRaisers 16:11 Russian Federation PLINK
  • 13:30 – Russian Federation PLINK 1:2 Ukraine pro100

Grupa B

Środa, 11 lipca:

  • 09:00 – Kazakhstan AVANGAR 8:16 Russian Federation forZe
  • 10:15 – Russian Federation Spirit 16:2 Russian Federation Monolith
  • 11:30 – Russian Federation forZe 11:16 Russian Federation Spirit
  • 12:45 – Kazakhstan AVANGAR 2:0 Russian Federation Monolith
  • 16:00 – Russian Federation forZe 1:2 Kazakhstan AVANGAR

Faza pucharowa

Czwartek, 12 lipca:

Piątek, 13 lipca:

Składy uczestników

Ukraine Kirill „ANGE1” Karasov
Ukraine Vladyslav „bondik” Nеchуроrchuk
Hungary Bence „DeadFox” Böröcz
Turkey Özgür „woxic” Eker
Jordan Issa „ISSAA” Murad 
Ukraine Ivan „Johnta” Shevtsov (trener)

Ukraine HellRaisers

Ukraine Pavel „COLDY” Veklenko
Russian Federation Dmitry „S0tF1k” Forostyanko
Russian Federation Vadim „DavCost” Vasilyev
Russian Federation Dmitriy „Dima” Bandurka
Ukraine Victor „somedieyoung” Orudzhev

Russian Federation Spirit

Ukraine Dima „def” Lemeschuk
Ukraine Leonard „kenzor” Volodarchuk
Latvia Vadim „Flarich” Karetin
Ukraine Ivan „AiyvaN” Semenets
Russian Federation Svyatoslav „svyat” Dovbakh
Russian Federation Michael „kiko” Volkov (trener)

Ukraine pro100

Kazakhstan Timur „Buster” Tulepov
Kazakhstan Aidyn „KrizzeN” Turlybekov
Kazakhstan Alexey „Qikert” Golubev
Kazakhstan Dmitry „dimasick” Matvienko
Russian Federation Ali „Jame” Djami
Kazakhstan Dastan „dastan” Akbaev (trener)

Kazakhstan AVANGAR

Belarus Vladimir „ROBO” Neskey
Belarus Kirill „hitMouse” Tsarev
Belarus Roman „roman” Redihin
Belarus Alexander „mds” Rubets
Belarus Slava „fAst” Rubets
Belarus Yuriy „keep3r” Mikulchik (trener)

Belarus Nemiga Gaming

Russian Federation Aleksey „1uke” Zimin
Russian Federation Roman „rommi” Golubev
Russian Federation Danila „redhide” Demidov
Ukraine Artur „DarkS1DE” Kravchenko
Estonia Rassim „Jyo” Valijev

Russian Federation PLINK-TECH

Russian Federation Alexey „NickelBack” Trofimov
Russian Federation Alexander „spiker” Ivanov
Russian Federation Alexey „ub1que” Polivanov
Russian Federation Denis „Kas9k” Grishechkin
Russian Federation Dimiri „propleh” Senigov
Russian Federation Rustam „TsaGa” Tsagolov (trener)

Russian Federation Monolith Gaming

Russian Federation Dmitriy „facecrack” Alekseyev
Russian Federation Andrey „Jerry” Mekhryakov
Russian Federation Almaz „Almazer” Assadulin
Russian Federation Bogdan „xsepower” Chernikov
Russian Federation Artyom „malik” Arhipov
Kazakhstan Rustam „5TRYK#R” Alimkulov (trener)

Russian Federation forZe

Faza grupowa

Lp.DrużynaBilans
1.SCARZ Absolute2-0
2.Renegades2-1
3.B.O.O.T-[d]S1-2
4.VG.FlashGaming0-2
Lp.DrużynaBilans
1.TyLoo1-0
2.Tainted Minds-
3.Uniquestars-
4.5Power Gaming0-1

Grupa A

Poniedziałek, 16 lipca:

  • 09:00 – China VG.Flash 11:16 Japan SZ Absolute
  • 10:15 – Australia Renegades 16:8 Singapore B.O.O.T-[d]S
  • 11:30 – Australia Renegades 14:16 Japan SZ Absolute
  • 12:45 – Singapore B.O.O.T-[d]S 2:1 China VG.Flash
  • 16:40 – Australia Renegades 2:0 Singapore B.O.O.T-[d]S

Grupa B

Wtorek, 17 lipca:

  • 09:00 – China TyLoo 16:11 Mongolia 5POWER
  • 10:15 – Australia Tainted Minds vs. Israel Uniquestars
  • 11:30 – China TyLoo vs. TBD
  • 12:45 – Mongolia 5POWER vs. TBD
  • 16:00 – Mecz decydujący BO3

Faza pucharowa

Środa, 18 lipca:

  • 09:00 – Australia Renegades vs. pierwsze miejsce grupy B
  • 12:15 – Japan SCARZ Absolute vs. drugie miejsce grupy B

Czwartek, 19 lipca:

  • 09:00 – Finał drabinki wygranych
  • 12:15 – Pierwszy mecz drabinki przegranych

Piątek, 20 lipca:

  • 09:00 – Finał drabinki przegranych
  • 12:15 – Wielki Finał

Składy uczestników

Australia Aaron „AZR” Ward
Australia Justin „jks”  Savage
Australia Karlo „USTILO”  Pivac
United States Noah „Nifty” Francis
Norway Joakim „jkaem” Myrbostad

Australia Renegades

China Ke „Mo” Liu
China Hui „DD” Wu
China Haowen „somebody” Xu
Indonesia Hansel „BnTeT” Ferdinand
Indonesia Kevin „xccurate” Susanto
China Yue „AE” Yu (trener)

China TyLoo

Singapore Anthony „ImpressioN” Lim
Singapore Benedict „benkai” Tan
Singapore Nevin „splashske” Aw
Singapore Kumaresan „Tommy” Raman
Singapore Leslie „Bobosaur” Soen

Singapore B.O.O.T-dream[S]cape

China Peng „xiaosaGe” Song
Singapore Daryl „insanity” Chua
Singapore Benjamin „moxie” Kou
China ZhiHai „QKA” Fu
Malaysia Andrew „kaze” Khong

Mongolia 5POWER

Japan Koji „Laz” Ushida
Japan Tomoaki „crow” Maruoka
Japan Ryo „barce” Takebayashi
Japan Shibasaki „poem” Yumeki
Japan Takemori „takej” Shogo
Japan Ryu „Reita” Oshiro (trener)

Japan SCARZ Absolute

Israel Lidor „LaNrefNi” Almasi
Israel Guy „Nertz” Iluz
Israel Barak „shp3x” Schneider
Israel Daniel „ponkt” Punkt
Israel Guy „anarkez” Trachtman

Israel Uniquestars

New Zealand Chris „ofnu” Hanley
New Zealand Ryan „zewsy” Palmer
Australia Yaman „yam” Ergenekon
Australia Joshua „INS” Potter
Australia Callum „bURNRUOk” Henderson
Australia Fergus „ferg” Stephenson (trener)

Australia Tainted Minds

China WeiJie „zhokiNg” Zhong
Hong Kong Wing Hei „Freeman” Cheung
China YuLun „Summer” Cai
China YuanZhang „Attacker” Sheng
China KunHua „LOVEYY” Bai
China ZhengHui „z8z” Liu (trener)

China VG.FlashGaming

Faza grupowa

Lp.DrużynaBilans
1.OpTic Gaming-
2.3DMAX-
3.ENCE-
4.LeftOut-
Lp.DrużynaBilans
1.Team Kinguin-
2.Sprout-
3.Ninjas in Pyjamas-
4.Red Reserve-

Grupa A

Czwartek, 19 lipca:

  • 15:30 – Denmark OpTic Gaming vs. France 3DMAX
  • 16:45 – Finland ENCE vs. France LeftOut
  • 18:00 – Mecz wygranych BO1
  • 19:15 – Mecz eliminacyjny BO3
  • 22:30 – Mecz decydujący BO3

Grupa B

Piątek, 20 lipca:

  • 15:30 – Poland Kinguin vs. Denmark Sprout
  • 16:45 – Sweden Ninjas in Pyjamas vs. Sweden Red Reserve
  • 18:00 – Mecz wygranych BO1
  • 19:15 – Mecz eliminacyjny BO3
  • 22:30 – Mecz decydujący BO3

Faza pucharowa

Sobota, 21 lipca:

  • 13:00 – drugie miejsce grupy A vs. pierwsze miejsce grupy B
  • 16:15 – pierwsze miejsce grupy A vs. drugie miejsce grupy B
  • 19:30 – Pierwszy mecz drabinki przegranych

Niedziela, 22 lipca:

  • 13:00 – Finał drabinki wygranych
  • 16:15 – Finał drabinki przegranych
  • 19:30 – Wielki Finał

Składy uczestników

Denmark Kristian „k0nfig” Wienecke
Denmark René „cajunb” Borg
Denmark Nicklas „gade” Gade
Denmark Marco „Snappi” Pfeiffer
Denmark Jakob „JUGi” Hansen
Denmark Casper „ruggah” Due (trener)

Denmark OpTic Gaming

Poland Mikołaj „mouz” Karolewski
Poland Karol „rallen” Rodowicz
Poland Wiktor „TaZ” Wojtas
Poland Paweł „reatz” Jańczak
Poland Jacek „MINISE” Jeziak
Poland Mariusz „Loord” Cybulski (trener)

Poland Kinguin

Sweden Patrik „f0rest” Lindberg
Sweden Christopher „GeT_RiGhT” Alesund
Sweden Fredrik „REZ” Sterner
Sweden Dennis „dennis” Edman
Sweden Jonas „Lekr0” Olofsson
Sweden Faruk „pita” Pita (trener)

Sweden Ninjas in Pyjamas

Sweden Simon „twist” Eliasson
Sweden Joakim „disco doplan” Gidetun
Sweden Fredrik „freddieb” Buö
Sweden Hampus „hampus” Poser
Sweden Ludvig „Brollan” Brolin

Sweden Red Reserve

Finland Aleksi „allu” Jalli
Finland Aleksi „Aleksib” Virolainen
Finland Jere „sergej” Salo
Finland Jani „Aerial” Jussila
Finland Sami „xseveN” Laasanen

Finland ENCE eSports

Germany Denis „denis” Howell
Germany Timo „Spiidi” Richter
Denmark Niels Christian „NaToSaphix” Sillassen
Denmark Dennis „sycrone” Nielsen
Denmark Martin „percy” Wessel
Germany Tobias „tow b” Herberhold (trener)

Denmark Sprout

France Alexandre „xms” Forté 
France Christophe „SIXER” Xia
Belgium Adil „ScreaM” Benrlitom
France Fabien „kioShiMa” Fiey
France Ali „hAdji” Haïnouss

France LeftOut

France Lucas „Lucky” Chastang
France Gaetan „JiNKZ” Jamin
Belgium David „davidp” Prins
France Bryan „Maka” Canda
France Audric „JACKZ” Jug

France 3DMAX

Informacje

Faza pretendentów pełni teraz funkcje zamkniętych kwalifikacji, tyle że teraz jest integralną częścią turnieju. Spośród szesnastu zespołów wyłonione zostanie osiem, które awansuje do kolejnego etapu – Fazy Legend. Rozgrywki poprowadzone zostaną według systemu szwajcarskiego, czyli drużyny z trzema zwycięstwami otrzymują promocję, zaś te z trzema przegranymi żegnają się z turniejem.

Harmonogram

5-9 września 2018
szczegółowy plan zostanie ogłoszony wkrótce.

Lp.DrużynaBilans
1.Gambit-
2.Vega Squadron-
3.Space Soldiers-
4.BIG-
5.Astralis-
6.Team Liquid-
7.North-
8.Virtus.pro-
9.Rogue-
10.compLexity-
11.HellRaisers-
12.Spirit-
13.Minor AS-
14.Minor AS-
15.Minor EU-
16.Minor EU-

Składy uczestników

Russian Federation Mikhail „Dosia” Stolyarov
Kazakhstan Dauren „AdreN” Kystaubayev
Kazakhstan Rustem „mou” Telepov
Kazakhstan Abay „HObbit” Khassenov
Russian Federation Nikolay „mir” Bityukov

Kazakhstan Gambit

Ukraine Dmitriy „jR” Chervak
Russian Federation Leonid „chopper” Vishnyakov
Russian Federation Pavel „hutji” Lashkov
Ukraine Igor „crush” Shevchenko
Russian Federation Anton „kibaken” Kolesnikov
Russian Federation Artem „Fierce” Ivanov (trener)

Russian Federation Vega Squadron

Turkey Can „XANTARES” Dörtkardeş
Turkey Engin „ngiN”  Kor
Turkey Ahmet „paz”  Karahoca
Turkey Engin „MAJ3R”  Kupeli
Turkey Buğra „Calyx”  Arkın
Turkey Canpolat „hardstyle” Yildiran

Turkey Space Soldiers

Germany Fatih „gob b” Dayik
Germany Johannes „tabseN”  Wodarz
Germany Johannes „nex”  Maget
Germany Tizian „tiziaN” Felbusch
United Kingdom Owen „smooya” Butterfield

Germany BIG

Denmark Nicolai „dev1ce” Reedtz
Denmark Peter „dupreeh” Rothmann
Denmark Andreas „Xyp9x” Højsleth
Denmark Markus „Kjaerbye” Kjærbye
Denmark Lukas „gla1ve” Rossander
Denmark Danny „zonic” Sørensen

Denmark Astralis

United States Nicholas „nitr0”  Cannella
United States Jonathan „EliGE”  Jablonowski
Brazil Epitácio „TACO” de Melo
Canada Russel „Twistzz”  Van Dulken
Canada Keith „NAF” Markovic
Brazil Wilton „zews” Prado (trener)

United States Team Liquid

Denmark Mathias „MSL” Lauridsen
Denmark Markus „Kjaerbye” Kjærbye
Denmark Daniel „mertz” Mertz
Denmark Philip „aizy”  Aistrup
Denmark Valdemar „valde”  Bjørn
Denmark Alexander „ave” Holdt

Denmark North

Poland Michał „MICHU” Müller
Poland Filip „NEO” Kubski
Poland Jarosław „pashaBiceps” Jarząbkowski
Poland Paweł „byali” Bieliński
Poland Jakub „Kuben” Gurczyński (trener)

Poland Virtus.pro

United States Daniel „vice” Kim
United States Spencer „Hiko” Martin
Denmark Casper „cadiaN” Møller
United States Hunter „SicK” Mims
Australia Ricardo „Rickeh” Mulholland
United States Matthew „mCe” Elmore (trener)

United States Rogue

United Kingdom Rory „dephh” Jackson
Canada Brad „ANDROID” Foder
United States Jacob „yay” Whiteaker
Canada Peter „stanislaw” Jarguz
United States Shahzeeb „ShahZaM” Khan
United States Ronald „Rambo” Kim (trener)

United States compLexity

Ukraine Kirill „ANGE1” Karasov
Ukraine Vladyslav „bondik” Nеchуроrchuk
Hungary Bence „DeadFox” Böröcz
Turkey Özgür „woxic” Eker
Jordan Issa „ISSAA” Murad 
Ukraine Ivan „Johnta” Shevtsov (trener)

European Union HellRaisers

Ukraine Pavel „COLDY” Veklenko
Russian Federation Dmitry „S0tF1k” Forostyanko
Russian Federation Vadim „DavCost” Vasilyev
Russian Federation Dmitriy „Dima” Bandurka
Ukraine Victor „somedieyoung” Orudzhev

Russian Federation Spirit

?
?
?
?
?

 Minor azjatycki

?
?
?
?
?

 Minor azjatycki

?
?
?
?
?

 Minor europejski

?
?
?
?
?

 Minor europejski

Informacje

Faza Legend to rozpoczęcie zmagania w grupach. Na tym etapie znów jest szesnaście drużyn, z czego osiem, które awansowały z Fazy Pretendentów oraz osiem, które otrzymały status Legendy na poprzednim Majorze. Po raz kolejny zobaczymy tutaj zmagania w systemie szwajcarskim, gdzie połowa drużyn przejdzie do play-offów.

Harmonogram

12-16 września 2018
szczegółowy plan zostanie ogłoszony wkrótce.

Lp.DrużynaBilans
1.Cloud9-
2.mibr-
3.mousesports-
4.FaZe Clan-
5.Fnatic-
6.Natus Vincere-
7.Winstrike-
8.G2-
9.FaZa Pretendentów-
10.FaZa Pretendentów-
11.FaZa Pretendentów-
12.FaZa Pretendentów-
13.FaZa Pretendentów-
14.FaZa Pretendentów-
15.FaZa Pretendentów-
16.FaZa Pretendentów-

Uczestnicy

United States Tyler „Skadoodle” Latham
United States Timothy „autimatic” Ta
United States Will „RUSH” Wierzba
United States Tarik „tarik” Celik
?
United States Soham „valens” Chowdhury (trener)

United States Cloud9

Brazil Gabriel „FalleN” Toledo
Brazil Fernando „fer” Alvarenga
Brazil Marcelo „coldzera” David
Brazil Ricardo „boltz” Prass
United States Jacky „Stewie2k” Yip

Brazil Ricardo „dead” Sinigaglia (trener)

Brazil mibr

Netherlands Chris „chrisJ” de Jong
Czech Republic Tomáš „oskar” Šťastný
Estonia Robin „ropz” Kool
Finland Miikka „suNny” Kemppi
Poland Janusz „Snax” Pogorzelski
Ukraine Sergey „lmbt” Bezhanov (trener)

European Union mousesports

Norway Håvard „rain” Nygaard
Denmark Finn „karrigan” Andersen
Bosnia and Herzegovina Nikola „NiKo” Kovač
Slovakia Ladislav „GuardiaN” Kovács
?
Sweden Robert „RobbaN” Dahlström (trener)

European Union FaZe Clan

Sweden Freddy „KRiMZ” Johansson
Sweden Jesper „JW” Wecksell
Sweden Robin „flusha” Rönnquist
Sweden William „draken” Sundin
Sweden Richard „Xizt” Landström
Sweden Jimmy „Jumpy” Berndtsson (trener)

Sweden Fnatic

Ukraine Ioann „Edward” Sukhariev
Russian Federation Egor „flamie” Vasilyev
Ukraine Oleksandr „s1mple” Kostyliev
Ukraine Daniil „Zeus” Teslenko
Russian Federation Denis „electronic” Sharipov
Ukraine Mykhailo „kane” Blagin (trener)

Ukraine Natus Vincere

Russian Federation Gregory „balblna”  Oleinick
Lithuania Aurimas „Kvik”  Kvakšys
Russian Federation Saveliy „jmqa”  Bragin
Lithuania Nikita „waterfaLLZ”  Matveyev
Russian Federation Kirill „Boombl4”  Mikhailov
Russian Federation Dmitriy „iksou” Mihailichenko (trener)

Russian Federation Winstrike

France Richard „shox” Papillon
France Alexandre „bodyy” Pianaro
France Kenny „kennyS” Schrub
France Edouard „SmithZz” Dubourdeaux
Belgium Kevin „Ex6TenZ” Droolans
France Jérôme „NiaK” Sudries (trener)

France G2

?
?
?
?
?

 Faza Pretendentów

?
?
?
?
?

 Faza Pretendentów

?
?
?
?
?

 Faza Pretendentów

?
?
?
?
?

 Faza Pretendentów

?
?
?
?
?

 Faza Pretendentów

?
?
?
?
?

 Faza Pretendentów

?
?
?
?
?

 Faza Pretendentów

?
?
?
?
?

 Faza Pretendentów

Informacje

Na tym etapie pozostaną sami najlepsi z najlepszych. Osiem zespołów, które otrzymuje status Nowych Legend i mają zagwarantowane miejsce w następnym Majorze. Faza pucharowa rozegrana zostanie według standardowej drabinki pojedynczej eliminacji, zaczynającej się od ćwierćfinałów.

Harmonogram

20-23 września 2018
szczegółowy plan zostanie ogłoszony wkrótce.

Nowe Legendy

?
?
?
?
?

 Faza Legend

?
?
?
?
?

Faza Legend

?
?
?
?
?

 Faza Legend

?
?
?
?
?

 Faza Legend

?
?
?
?
?

 Faza Legend

?
?
?
?
?

 Faza Legend

?
?
?
?
?

 Faza Legend

?
?
?
?
?

 Faza Legend