Zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami, Jarosław „pasha” Jarząbkowski stanie na czele polskiej drużyny grającej pod banderą Teamu Liquid, a dokładniej Liquid Biceps.

Wraz z ogłoszeniem nowego sezonu Polskiej Ligi Esportowej potwierdzono doniesienia dotyczące przyszłości Jarosława „pashy” Jarząbkowskiego. Jeden z najbardziej rozpoznawalnych zawodników na scenie CS:GO, nie tylko w Polsce ale na całym świecie, wróci do aktywnej gry. Trzydziestodwulatek będzie kapitanem nowej dywizji założonej przez organizację Team Liquid, która będzie nosić nazwę Liquid Biceps.

Dawno nie bawiłem się w naszej polskiej piaskownicy, a esportowych emocji brakuje. Mam zespół młodych utalentowanych gości, razem będziemy walczyć do ostatniej rundy i mam nadzieje, że niejednym utrzemy nosa. Polska Liga Esportowa będzie dobrą okazją do sprawdzenia co Papito jeszcze potrafi, poczucia dreszczyku turniejów i clutchy. Powstanie Liquid Biceps może zaskakiwać część kibiców, ale znacie mnie. Nie zwalniam tempa, dlatego trzymajcie za nas kciuki i wspierajcie nas na meczykach.

 – mówi Jarosław „pasha” Jarząbkowski

Obecnie niewiele wiadomo jeżeli chodzi o pozostałych członków tej drużyny, lecz zgodnie z oświadczeniem, możemy się spodziewać mniej znanych nicków u boku Jarząbkowskiego. Jak możemy przeczytać w ogłoszeniu Polskiej Ligi Esportowej, nowa drużyna zadebiutuje właśnie w tych rozgrywkach. Nadchodzący sezon PLE rozpoczyna się już 14 października, a więcej szczegółów znajdziecie pod tym adresem.

Przypomnijmy, że na początku sierpnia bieżącego roku, Jarosław „pashaBiceps” Jarząbkowski został ambasadorem Teamu Liquid, a nad przebiegiem tej współpracy czuwa agencja gamingowa Fantasyexpo. Obie strony zapewniały, że wspólne działania będą długofalowe i są dopiero początkiem powrotu organizacji na Stary Kontynent. W połowie września Team Liquid otworzyło nową siedzibę w Utrecht w Holandii, czyli w mieście, z którego wywodzi się organizacja. Liquid Biceps jest kolejną aktywacją na rynku europejskim.