Po dosyć jednostronnym pojedynku MIBR pokonało Renegades i tym samym Brazylijczycy wyeliminowali ich z całego turnieju.

Brazil MIBR

2

Faza Pucharowa
IEM Major Katowice 2019
Ćwierćfinał

Dust2
(10:5; 6:1)

Train
(4:11; 12:1)

Australia Renegades

0

Spotkanie rozpoczęło się lepiej dla MIBR, bowiem udało im się zwyciężyć w pierwszych dwóch rundach. Następnie Renegades odpowiedziało w starciu na pełnym wyposażeniu, zdobywając przy tym swój pierwszy punkt. Zawodnicy tej formacji nie mogli się jednak długo cieszyć z tego, ponieważ od razu po tym zostali zresetowani ekonomicznie. Brazylijczycy przejęli inicjatywę w tym meczu, bardzo szybko odskoczyli z wynikiem oponentom, jednak ekipa jks cały czas się nie podawała i po dłuższej chwili zdobyła punkt kontaktowy. Widząc to formacja broniąca podjęła odpowiednie kroki i powoli, lecz skrupulatnie rozbijała ataki rywali na obszary bombowe. Do końca pierwszej połowy FalleN i spółka zmiotła z powierzchni ziemi przeciwników i wygrywali wynikiem 10:5.

Po zmianie stron Renegades udało się zwyciężyć w pistoletówce, lecz od razu Made in Brazil zakupiło ekwipunek i odpowiedziało wygranym starciem. Po tym resecie Australijczycy nie zdołali się podnieś i kompletnie sobie nie poradzili jako antyterroryści i bez większego problemu MIBR wygrało cały mecz 16:6.Początek spotkania należał do Renegades. Ekipa jkaema bardzo dobrze rozpoczęła rozgrywkę, dyrygując po stronie broniącej. MIBR zdołało zdobyć punkt na pełnym wyposażaniu, lecz od razu po tym zostali zresetowani i antyterroryści kontynuowało świetną grę.  Brazylijczycy nie potrafili znaleźć recepty na zajęcie obszarów bombowych i cały czas strata do oponenta się powiększała. Pod koniec pierwszej połowy zespół TACO zdołał wyrwać trzy punkty na swoje konto, dzięki czemu nadal mieli nadzieję na powrót.

Po zamianie stron formacja z Ameryki Południowej odżyła. Od razu wzięli się za zmniejszanie przewagi oponenta i wychodziło im to bardzo dobrze. Drużyna z Australii nie potrafiła znaleźć sposobu na przełamanie rywala, przez co po kilku rundach mogliśmy obserwować remis na tablicy wyników. Spotkanie obfitowało w wiele niesamowitych zagrać i clutchy, dzięki czemu w Spodku oglądaliśmy świetny mecz. Po niesamowitym powrocie MIBR pokonało na drugiej mapie przeciwników wynikiem 16:12.Wszystkie najpotrzebniejsze informacje na temat turnieju Intel Extreme Masters XIII – Katowice Major 2019 możecie znaleźć w naszej relacji tekstowej. Wybrane mecze z polskim komentarzem transmitowane są na kanale ESL Polska.