Renegades wyeliminowało Sprout z ELEAGUE Majora. Drużyna Pawła Mocka przegrała spotkanie na mapie Cobblestone i odpada z turnieju z bilansem 1-3.

1

Renegades rozpoczęło spotkanie po stronie atakującej i od razu pokazało skuteczny atak na bombsite A w pistoletówce. Starcia, w których posiadali oni lepsze wyposażenie, także bezproblemowo wpadły na ich konto. Potyczka na fullu była kontynuacją dobrej passy terrorystów. Sprout zachowało jednak dwie bronie, co miało duże znaczenie w kolejnej rundzie. Ta poszła bowiem po ich myśli, tym samym otworzyli swoje konto w tym meczu. Co więcej, wtedy to niemiecki zespół wkroczył na właściwe tory i dość szybko wyrównał rezultat pojedynku. Moment później australijska ekipa utraciła prowadzenie. Innocent wraz z kolegami zaczęli budować swoją przewagę, a solidna gra defensywna zapewniła im zwycięstwo połowy na poziomie 8:5. Sprout potrafiło dociągnąć tę świetną passę do końca pierwszej części, a to oznaczało wynik 10:5 do przerwy.

Druga pistoletówka była przebudzeniem w wykonaniu Renegades. Wykorzystanie przewagi ekwipunku sprawiło, że ich strata zmalała już tylko do dwóch oczek. Antyterroryści na tym nie poprzestali i szybko zniwelowali cały deficyt punktowy. Sprout nie miało pomysłu, aby przedrzeć się przez szczelną obronę rywala i to właśnie on jako pierwszy zaczął przybliżać się do końcowego tryumfu. Świetna gra zapewniła Australijczykom pięć szans na zakończenie spotkania. Nie kazali długo czekać na rozstrzygnięcie i wygrali Cobblestone'a 16:10.

Pamiętajcie, że wszystkie informacje odnośnie ELEAGUE Major: Boston 2018 znajdziecie u nas, pod tym linkiem!