Space Soldiers odnosi pierwsze zwycięstwo na ELEAGUE Majorze. Turecki zespół poradził sobie z AVANGAR i obecnie posiada bilans 1-1. Kazachowie są natomiast o krok od pożegnania się z turniejem.

9

Space Soldiers rozpoczęło spotkanie od wygranej pistoletówki, choć potrzebowało do tego clutcha 1 vs 3 w wykonaniu gwiazdy zespołu – XANTARESa. Po chwili turecka formacja prowadziła już 3:0, a to dzięki wykorzystaniu lepszego wyposażenia. Potyczka na pełnych ekwipunkach była kontynuacją dobrej passy terrorystów, lecz dokonali tego poprzez zwycięstwo w niekorzystnej sytuacji 1 vs 2. AVANGAR przebudziło się przy stanie 0:5, jednak zachowanie zaledwie jednej broni mogło szybko podburzyć ekonomię. Na nieszczęście Kazachów, byli oni w stanie zdobyć jeszcze jeden punkt, co przy kolejnym przełamaniu zmusiło ich do gry eco. Tym razem zawodnicy broniący wrócili na właściwe tory od razu po ponownym ustabilizowaniu finansów. Próbę powrotu z pewnością można ocenić pozytywnie, ponieważ końcówka połowy poszła ekipie bustera zdecydowanie lepiej i przed zmianą stron przegrywała ona już tylko 7:8.

Druga połowa to powrót dobrej gry Space Soldiers, które sięgnęło po pistoletówkę oraz starcia anty force i anty eco. Rewanż AVANGAR nadszedł na pierwszym fullu, lecz nie zdołali oni ponowić tego sukcesu. Antyterroryści bezproblemowo wykorzystali reset rywala, dzięki czemu znacznie przybliżali się do końcowego tryumfu. Solidna gra defensywna sprawiła, że na ich koncie szybko pojawiło się siedem rund meczowych. Skład MAJ3Ra wykorzystał drugą szansę i mógł cieszyć się ze zwycięstwa 16:9.

Pamiętajcie, że wszystkie informacje odnośnie ELEAGUE Major: Boston 2018 znajdziecie u nas, pod tym linkiem!