Renegades zwyciężyło spotkanie z EnVyUs w ramach drugiej rundy Fazy Pretendentów na ELEAGUE Majorze. Francuska formacja przegrała już dwa mecze i bardzo skomplikowała swoją sytuację na turnieju.

Cache

EnVyUs zwyciężyło w rundzie pistoletowej po zatrzymaniu ataku rywala na bombsite A. Trzy zabójstwa w tej potyczce zdobył kapitan zespołu – Vincent 'Happy' Schopenhauer. Nie bez problemów, ale Francuzi poradzili sobie także w starciu, gdzie posiadali lepszy ekwipunek. Renegades było bliskie wygranej, dlatego moment później zdecydowało się na fulla i przyniosło to pożądany efekt. Po chwili na tablicy wyników pojawił się już remis 2:2. Co więcej, terroryści przejęli nieco inicjatywę, co przyniosło im trzypunktowe prowadzenie na poziomie 6:3. RpK i spółka przełamali wtedy oponenta, lecz na ich nieszczęście, nie zdołali ponowić sukcesu, co również zniszczyło ich fundusze. Australijski skład należycie to wykorzystał i błyskawicznie zapewnił sobie zwycięstwo tej połowy Cache'a. Końcówka także poszła mu minimalnie lepiej, a to przełożyło się na rezultat 10:5 do przerwy.

W drugiej pistoletówce Renegades zdecydowało się na zagranie retake'u 5 vs 5 na bombsite A, lecz nie wygrało tej potyczki. Niespodziewanie, EnVyUs potknęło się chwilę później, kiedy ich rywal posiadał słabsze wyposażenie. Antyterroryści uniknęli tej samej pomyłki, dzięki czemu ich prowadzenie wzrosło do 13:6. W tej połowie nawet pełny ekwipunek nie pomógł Francuzom w odniesieniu sukcesu, ponieważ przy ich ataku zabrakło czasu. Skład Nifty'ego szybko zapewnił sobie dziewięć szans na zakończenie meczu, po czym wykorzystał pierwszą z nich i wygrał 16:6.

Pamiętajcie, że wszystkie informacje odnośnie ELEAGUE Major: Boston 2018 znajdziecie u nas, pod tym linkiem!