Quantum Bellator Fire sprawia dużą niespodziankę i z bilansem 3-2 przechodzi do Fazy Nowych Legend na ELEAGUE Majorze. Rosjanie pokonali AVANGAR i mogą już szykować się na kolejny etap zmagań.

0

Quantum Bellator Fire rozpoczęło mecz po stronie broniącej i szybko zapewniło sobie trzypunktowe prowadzenie, dzięki pistoletówce oraz lepszemu wyposażeniu. AVANGAR zrewanżowało się przeciwnikowi od razu po uzyskaniu karabinów. Kazaski zespół szybko wkroczył na właściwą ścieżkę i wyrównał stan spotkania na poziomie 3:3. Niespodziewanie, potknął się przy stanie 4:3, kiedy jego oponent nie posiadał nawet pełnego ekwipunku. Takie zwycięstwo musiało podbudować rosyjską formację, ponieważ błyskawicznie odzyskała ona przewagę. Nieco później terroryści także odpłacili się wygranym forcem. Jeden sukces nie zniszczył jednak ekonomii rywala, więc QBF mogło łatwo odpowiedzieć. Gracze broniący byli pewni tryumfu w pierwszej połowie, kiedy na tablicy wyników widniało 8:5. Po tym obie drużyny podzieliły się dwiema ostatnimi rundami, co oznaczało rezultat 9:6 do przerwy.

Druga pistoletówka to dobry atak na bombsite B w wykonaniu Quantum Bellator Fire. Moment później ich prowadzenie wzrosło do 12:6, ponieważ rywal nie podołał w starciach ze słabszym uzbrojeniem. Wydawało się, że AVANGAR wróci do gry na fullu, lecz Boombl4 świetnie ugrał clutcha 1 vs 3. Po chwili na koncie Rosjan pojawiło się aż dziewięć rund meczowych. Wykorzystanie pierwszej szansy dało im zwycięstwo 16:6 i upragniony awans do kolejnej fazy Majora.

Pamiętajcie, że wszystkie informacje odnośnie ELEAGUE Major: Boston 2018 znajdziecie u nas, pod tym linkiem!