Kolejny dzień zmagań podczas ELEAGUE Major: Boston 2018 rozpoczął się od zwycięstwa AVANGAR, które pokonało Misfits Gaming. Dla amerykańskiej formacji jest to już koniec przygody z majorem, podczas gdy Kazachowie będą jeszcze mieli szansę na awans.

United States Misfits

0

Faza pretendentów
ELEAGUE Major: Boston 2018
Runda trzecia
Drużyny z bilansem 1-2

Cache
(10:5; 3:11)

AVANGAR Kazakhstan

1

Cache

Kolejny dzień zmagań rozpoczął się od wygranej przez Misfits pistoletówki, po której antyterroryści poszli za ciosem. AVANGAR nie czekkało biernie na rozwój wydarzeń. Kazachowie momentalnie doprowadzili do remisu 2:2 i już po chwili byli na fotelu lidera. Dobre anty-eco amerykańskiej formacji dało nam kolejne wyrównanie. Pomimo przewagi liczebnej, Misfits Gaming nie poradziło sobie z obroną bs-a „A”. Ekipę tę czekał kolejny reset finansów. AVANGAR ponownie nie poradziło sobie z własną przewagą broni. Mimo wszystko, początek tego meczu wyglądał naprawdę dobrze. Antyterroryści wreszcie poszli za ciosem i po chwili na tablicy wyników widniał rezultat 6:4. Terroryści musieli się pogodzić z jeszcze jedną stratą, po której przypuścili świetny arak na „A”, miażdżąc tam rywali. Jeszcze jedna przegrana zmusiła Kazachów do skorzystania z taktycznej pauzy. Misfits zapewniło sobie zwycięstwo w pierwszej połowie i przypieczętowało je wynikiem 10:5.

Kazachstański skład był w stanie odbić zajęty bombsite i tym samym druga pistoletówka należała do antyterrorystów. Pomimo problemów, AVANGAR wykorzystało przewagę broni i zbliżyło się wynikiem do rywali. Po czterech porażkach z rzędu, Misfits wreszcie stanęło na nogi. Wygrywając 12:9, Amerykanie zdecydowali się na pauzę. Wznowienie gry nie przyniosło nam kolejnego tryumfu terrorystów. AVANGAR wreszcie weszło na wysokie obroty. Fenomenalna gra w czterech kolejnych potyczkach dała tej formacji prowadzenie. Misfits było miażdżone. Kazachowie zrobili to, co do nich należało, zyskali aż trzy punkty meczowe. Wykorzystując drugi z nich – pokonali rywali 16:13.

Pamiętajcie, że wszystkie informacje odnośnie ELEAGUE Major: Boston 2018 znajdziecie u nas, pod tym linkiem!