Quantum Bellator Fire zostało już okrzyknięte objawieniem tego Majora. Jednak po łatwych meczach z Virtus.pro oraz Gambit spodziewaliśmy się czegoś więcej w tym spotkaniu. Francuzi nie mieli z nimi żadnych problemów.

Cache

Francuzi zaczęli od ataku na środek i kierowali się na obszar bombowy B. Nie musieli jednak podkładać bomby, gdyż udało im się rozprawić z wszystkimi przeciwnikami. Wygrana pistoletówka zaowocowała wynikiem 0:3. QBF byli o włos od wygrania swojego pierwszego fulla, dzięki fenomenalnej postawie balbIny, lecz kennyS wspiął się na wyżyny swoich możliwości. Francuski snajper zdołał wygrać sytuację jeden na trzech, podkładając przy tym bombę w ostatniej sekundzie rundy. To całkowicie rozbiło ich szeregi. W późniejszych rundach nie byli w stanie przeciwstawić się rozpędzonym Francuzom. Swój pierwszy punkt zdobyli dopiero na wynik 1:7, lecz ciężko było mówić o przełamaniu. Ich kolejna próba postawienia obrony przed atakiem G2 zakończyła się fiaskiem. Rosjanie obudzili się dopiero pod koniec pierwszej połowy, która ostatecznie zakończyła się 4:11.

W przerwie pomiędzy połowami trener QBF bardzo emocjonalnie przemawiał do swoich podopiecznych. Rosjanie również zdecydowali się na atak środkiem, lecz zgubiona bomba w okolicy wentylacji uniemożliwiła im wygranie tej niezmiernie ważnej rundy. Zaprzepaszczona szansa na łatwiejsze skrócenie dystansu do przeciwnika spowodowała, że Quantum Bellator Fire nie zdobyło już ani jednego punktu w tym meczu. Dzięki temu Francuzi jako pierwsza drużyna awansowała do fazy pucharowej.

Mecze można oglądać z angielskim komentarzem na oficjalnym kanale ELEAGUE, lub z polskim komentarzem na tym kanale. Dodatkowo wszystkie informacje o turnieju znajdują się na naszej specjalnej podstronie dedykowanej temu wydarzeniu.