Mousesports pokonało Natus Vincere po dość łatwym pojedynku w ramach drugiej rundy kwalifikacyjnej ELEAGUE Major: Boston 2018. Ekipa Chrisa „chrisJ” de Jong stanęła na wysokości zadania i zmiażdżyła swoich oponentów. To już drugie zwycięstwo tego zespołu z rzędu.

0

Ten mecz rozpoczął się od wygranej przez mousesports pistoletówki. Pomimo odniesienia ogromnych strat, antyterroryści zdołali pójść za ciosem. Natus Vincere bardzo dobrze rozegrało trzecią potyczkę, pomimo braku wystarczających funduszy na zakup pełnego ekwipunku. CT odpowiedziało rywalom tym samym. Już przy wyniku 3:1 to starcie zapowiadało się niezwykle ciekawie. Genialna zagrywka Chrisa „chrisJ” de Jong, która zakończyła się trzema fragami w wykonaniu tego zawodnika, znacząco przyczyniła się do piątego punktu na koncie mouz. Antyterroryści zaczęli wchodzić na bardzo wysokie obroty. Bardzo agresywna gra z ich strony przełożyła się na siedmiopunktowe prowadzenie 8:1. Prócz tego, że europejski mix zgarnął pierwszą połowę, wszystko zaczęło wskazywać na to, że zakończy się ona z ogromną różnicą punktów. Wreszcie, po wielu porażkach z rzędu, NaVi zdołało przełamać obronę oponentów. Z kolei Oleksandr „S1mple” Kostyliev, chcąc być oszczędnym, zabił dwóch przeciwników jednym strzałem z AWP. Radość terrorystów nie trwała zbyt długo. Mousesports ponownie pokazało, kto jest królem w tej połowie. Fenomenalny clutch 1 vs 3  w wykonaniu Robina 'ropz” Kool tylko to potwierdził. Ostatecznie, przed zmianą stron, mousesports prowadziło aż 13:2.

Rzezi nie było końca. Mousesports wykorzystało każdy błąd rywali w drugiej rundzie pistoletowej i tym samym otworzyło sobie prostą drogę w kierunku wygranej. Europejski skład bardzo szybko zakończył męki przeciwników, kończąc spotkanie 16:2.

Pamiętajcie, że wszystkie informacje odnośnie ELEAGUE Major: Boston 2018 znajdziecie u nas, pod tym linkiem!