Mimo dużych opóźnień Team Vitality nie miało wielkich problemów z pokonaniem FrostFire, dzięki czemu Francuzi są o krok od awansu z grupy.

France Team Vitality

16

Faza grupowa
Charleroi Esports
Grupa A

Cache
(11:4; 5:2)

Malaysia FrostFire

2

Cache

Spotkanie ku zaskoczeniu wszystkich rozpoczęło się  lepiej dla FrostFire, lecz francuska formacja momentalnie naprawiła swój błąd zwyciężając już w starciu z gorszym wyposażeniem. Następnie Team Vitality zaczęło udowadniać swoją wyższość w tym spotkaniu za pośrednictwem dominacji w potyczkach. Terroryści bardzo dobrze wchodzili na obszary bombowe, przez co ekipa broniąca pozostawała bez większych szans. Momentami jednak zespół znad Sekwany nie radził sobie z obroną przeciwnika, dzięki czemu Malezyjczycy do pierwszej połowy zdobyli łącznie cztery punkty.

Po zmianie stron kompletnie nic się nie zmieniło na mapie, przez co apEX i spółka bez najmniejszego problemu dokończyła cały mecz i wygrała go wynikiem 16:6.

Wszystkie najpotrzebniejsze informacje na temat turnieju Charleroi Esports możecie znaleźć w naszej relacji tekstowej. Mecze z polskim komentarzem transmitowane są na tym kanale.