G2 Esports nie zalicza wymarzonego startu na turnieju w Belgii. Ekipa Shoxa ulega bardzo dobrze dysponowanemu Epsilonowi i Francuzi oddalają się od awansu z grupy.

France G2 Esports

8

Faza grupowa
Charleroi Esports
Grupa B

Train
(7:8; 1:8)

Epsilon

European Union Epsilon 

16

Train

W pierwszej pistoletówce górą było Epsilon, które bez większych problemów poszło za ciosem i wygrało dwie następne potyczki, zaliczając przy bardzo dobry start. Następnie G2 Esports w szybkim tempie wyrównało i spotkanie zaczęło się na nowo. Terroryści nie chcieli dopuścić do przegrywania i zdobyli czwarty swój punkt, lecz Francuzi momentalnie odpowiedzieli niszcząc zachwiałom ekonomię oponenta. Przy wyniku 6:4 coś się jednak zmieniło i formacja Surreala zaczęła znowu świetnie grać, wychodząc dzięki temu w samej końcówce na małe prowadzenie.

Po zmianie stron niestety dla zespołu Shoxa nie doszło do magicznej poprawy gry i to Epsilon od początku przejął inicjatywę i kontrolę. W bardzo szybkim czasie zdobyli kolejne cztery oczka na swoje konto i mimo starań świetnie dysponowanego kennyS'a antyterroryści bez większego problemu dokończyli całe widowisko.

Wszystkie najpotrzebniejsze informacje na temat turnieju Charleroi Esports możecie znaleźć w naszej relacji tekstowej. Mecze z polskim komentarzem transmitowane są na tym kanale.