Epsilon dołącza do Vitality na liście półfinalistów Charleroi Esports. Międzynarodowy skład pokonał GamerLegion, czym przypieczętował pierwsze miejsce w grupie B.

Epsilon

European Union Epsilon

16

Faza grupowa
Charleroi Esports
Grupa B

Inferno
(8:7; 8:4)

European Union GamerLegion

11

Inferno

Wyrównana pistoletówka padła łupem Epsilon, które po chwili powtórzyło sukces w starciu anty force. Niespodziewanie, runda nr 3 przyniosła już udany rewanż GamerLegion, choć zespół wciąż nie dysponował karabinami. Pomyłka nie podłamała terrorystów, bowiem błyskawicznie powrócili oni na właściwe tory i zaczęli dominować na serwerze. Świetna postawa w ataku sprawiła, że odskoczyli na 7:1. Dopiero od tego wyniku ekipa Ex6TenZa rzuciła się do odrabiania strat. Próba wyglądała obiecująco, a drużyna była nawet blisko osiągnięcia prowadzenia. Potknęła się jednak na ostatniej prostej, przez co do przerwy minimalnie przegrywała 7:8.

Po zmianie stron GamerLegion zdobyło pistoletówkę, a wszystkimi pięcioma fragami podzielili się ScreaM i HS. Ponowienie sukcesu pozwoliło im natomiast wyjść na prowadzenie 9:8. Od tego momentu to jednak Epsilon przejęło inicjatywę. Zawodnicy pokazywali dobrą grę w defensywie, a nawet w przypadku jednej porażki potrafili błyskawicznie resetować wroga. Skuteczne obrony zapewniły antyterrorystom cztery rundy meczowe. Wykorzystali pierwszą z tych szans, wygrywając 16:11.

Wszystkie najpotrzebniejsze informacje na temat turnieju Charleroi Esports możecie znaleźć w naszej relacji tekstowej. Mecze z polskim komentarzem transmitowane są na tym kanale