Beyond Gaming jest pierwszą drużyną, która odpadła z azjatyckiego Minora. ViCi po wczorajszym nieudanym meczu na GOSU, dziś reflektuje się w spotkaniu z tajlandzką drużyną.

16

ViCi całkowicie zdominowało pierwszą połowę, posiadając fenomenalną defensywę. Rozpoczęli spotkanie od wygrania pistoletówki oraz kolejnej potyczki. Co prawda oddali rywalom punkt podczas ich pierwszego fulla, lecz szybko się zreflektowali, rujnując ekonomię przeciwników. Zawodnicy z Tajlandii nie radzili sobie z atakami na obszary bombowe, rzadko kiedy udawało im się podłożyć bombę. Wygrane rundy były zazwyczaj łutem szczęścia, lecz nie można tego powiedzieć o ostatnim pojedynku przed zmianą stron. bnwgiggs zakradł się przeciwnikom na plecy i z zaskoczenia wyeliminował dwójkę broniącą bombsite'u B. To zapewniło Beyond wynik 4:11.

Druga pistoletówka również wylądowała na koncie chińskiej formacji. Zawodnicy Beyond Esports zdecydowali się force'ować podczas kolejnej potyczki, lecz nie zaskoczyli tym swoich oponentów. Tajlandczycy mimo wyboru tej lokacji, całkowicie nie mogli się na niej odnaleźć. ViCi Gaming szybko zakończyło to spotkanie, wygrywając wynikiem 7:16.

Bayond Gaming dobrze rozpoczęło grę po stronie antyterrorystów. Tajska ekipa wygrała pistoletówkę, a następnie poradziło sobie z przeciwnikami podczas ich pierwszego fulla. To pozwoliło im zdobyć aż cztery punkty. ViCi nie pozostało dłużne, odpowiadając podczas drugiej rundy z pełnym ekwipunkiem i od razu wyrównując wynik. Chińczycy trzymali rękę na pulsie przez zdecydowaną większość czasu pierwszej połowy. Od momentu przełamania, oddali przeciwnikom wyłącznie trzy punkty, przez co pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 7:8.

ViCi po wygraniu drugiej pistoletówki, nie dało szans swoim przeciwnikom na przeprowadzenie skutecznego ataku przez cztery kolejne rundy. Pierwszy punkt na konto Beyond wpadł dopiero na wynik 8:13. Jednak przegrana kolejna potyczka uniemożliwiła wykonanie comebacku ekipie Rolexa. Mapa Inferno skończyła się wynikiem 8:16.

Informacje na temat wszystkich czterech Minorów poprzedzających Intel Extreme Masters Major Katowice 2019 możecie znaleźć w jednym miejscu pod tym adresem.

Transmisja z Minor Championships znajduje się na kanale ESL Polska na platformie twitch.tv.