Pierwszy duży internetowy turniej w FIFA 18 na platformie allplay.pl zakończony.  Po wielu spotkaniach poznaliśmy najlepszą trójkę, która sięgnęła po sprzętowe nagrody. Jak wyglądała końcowa klasyfikacja?

Po meczach grupowych oraz fazie pucharowej do najlepszej czwórki turnieju dostali się:

Riptorek (ALSEN-Team)

mRN (ALSEN-Team)

DawidPLx999

BoGyyS (Zagłębie Sosnowiec)

O wejście do finału Riptorek walczył z BogyyS natomiast mRN podejmował DawidPLx999. W pierwszym pojedynku żadnych szans rywalowi nie dał Riptorek wygrywając łącznie w dwumeczu 17:1! Drugi pojedynek został wygrany przez mRNa zawodnik ALSEN-Team wygrał 4:2 zarówno w pierwszym jak i ostatnim spotkaniu.  Po zaciętym spotkaniu o 3 miejsce, brązowy medal przypadł zawodnikowi  Zagłębia Sosnowiec BoGyyS.

W finale lepszy od Riptorka okazał się mRN i to on sięgnął po pierwsze miejsce. Na najlepszych czekał sprzęt ufundowany przez firmę Lioncast.

Klasyfikacja końcowa:

  1. miejsce – Marcin „mRN” Sczes – Klawiatura Lioncast LK30
  2. miejsce- Kamil „Riptorek” Soszyński – Słuchawki Lioncast LX50
  3. miejsce- Dominik „BoGyyS” Boguś – Mysz Lioncast LM20