Duet z Damianem „Damiem” Augustyniakiem został mistrzem ePremier League 2021/2022. Polak wraz z Brytyjczykiem GoalPoacher występowali w turnieju pod szyldem Norwich City.

Norwich City nie ma co liczyć na żaden sukces w Premier League. Zespół zajmuje obecnie ostatnie 20. miejsce w lidze angielskiej i jest głównym kandydatem do spadku. Kanarki mogą za to  cieszyć się z osiągnięć na wirtualnej murawie. W miniony weekend klub ze wschodniej Anglii został mistrzem ePremier League sezonu 2021/2022.

Na dodatek barwy Norwich City reprezentuje nasz rodak – Damie. To właśnie on do spółki z Brytyjczykiem GoalPoacherem są ojcami sukcesu żółto-zielonych. Polsko-brytyjski duet przez cały sezon był bezkonkurencyjny i nie przegrał nawet jednego meczu. W grupie debel z Polakiem pokonał przedstawicieli Tottenhamu, Newcastle oraz Watford. W fazie pucharowej Norwich wygrało natomiast z Chelsea oraz Leeds, aby w finale zmierzyć się z Brentford.

W nim Damie z GoalPoacherem byli bezlitośni dla swoich przeciwników. Brentford nie było w stanie nawet postawić się Norwich i aż pięciokrotnie wyciągało piłkę z siatki. The Bees zdołali zdobyć jedynie honorowe trafienie, które w żaden sposób nie wpłynęło na wynik spotkania, dzięki czemu to Kanarki zostały nowymi mistrzami ePremier League, inkasując przy tym 30 tysięcy dolarów.

United Kingdom/Poland Norwich City 5:1 Brentford United Kingdom