zamknij stream Stream

WePlay! Forge of Masters Season 2

Grupa A

lp.DrużynaBilans
1forZe2-0
2Unique Team2-1
3pro1001-2
4ESPADA0-2

harmonogram

1 października, wtorek:

  • 14:00 – Russian Federation ESPADA 1:2 Russian Federation pro100
  • 17:00 – Russian Federation Unique 1:2 Russian Federation forZe

2 października, środa:

  • 17:00 – Russian Federation ESPADA 1:2 Russian Federation Unique
  • 20:00 – Russian Federation pro100 1:2 Russian Federation forZe

5 października, sobota:

  • 20:00 – Russian Federation Unique vs Russian Federation pro100

Grupa B

lp.DrużynaBilans
1Gambit Yng.2-0
2Nemiga2-1
3DreamEaters1-2
4Dracarys0-2

harmonogram

4 października, piątek:

  • 17:00 – Russian Federation Gambit Y. 2:0 Russian Federation DreamEaters
  • 20:00 – Belarus Nemiga 2:1 Russian Federation Dracarys

5 października, sobota:

  • 20:00 – Russian Federation Gambit Y. 2:0 Belarus Nemiga

6 października, niedziela:

  • 14:00 – Russian Federation DreamEaters 2:1 Russian Federation Dracarys

7 października, poniedziałek:

  • 14:00 – Belarus Nemiga 2:1 Russian Federation DreamEaters

Grupa C

lp.DrużynaBilans
1Syman2-0
2Winstrike2-1
3Na`Vi Junior1-2
4HellRaisers0-2

harmonogram

7 października, poniedziałek:

  • 20:00 – Russian Federation Winstrike 2:0 Russian Federation Na`Vi Jnr

11 października, piątek:

  • 17:00 – Ukraine HellRaisers 0:2 Kazakhstan Syman

12 października, sobota:

  • 17:00 – Russian Federation Na`Vi Jr. 2:1 Ukraine HellRaisers
  • 20:00 – Russian Federation Winstrike 0:2 Kazakhstan Syman

13 października, niedziela:

  • 20:00 – Russian Federation Na`Vi Jnr. 0:2 Russian Federation Wistrike

Grupa A

lp.DrużynaBilans
1Windigo2-0
2GamerLegion2-1
3CPH Flames1-2
4Vainox0-2

harmonogram

1 października, wtorek:

  • 20:00 – Bulgaria Windigo 2:0 European Union Vainox

2 października, środa:

  • 14:00 – Denmark CPH Flames 0:2 European Union GamerLegion

3 października, czwartek:

  • 14:00 – European Union Vainox 1:2 Denmark CPH Flames
  • 17:00 – Bulgaria Windigo 2:1 European Union GamerLegion

8 października, piątek:

  • 16:00 – Denmark CPH Flames 1:2 European Union GamerLegion

Grupa B

lp.DrużynaBilans
1Tricked Esport2-0
2Sprout2-1
3ex-Epsilon1-2
4Aristocracy0-2

harmonogram

5 października, sobota:

  • 14:00 – Denmark Tricked 2:0 Poland Aristocracy
  • 17:00 – Kazakhstan ex-Epsilon 2:1 Germany Sprout

6 października, niedziela:

  • 18:00 – Poland Aristocracy 1:2 Germany Sprout
  • 21:00 – Denmark Tricked 2:0 European Union ex-Epsilon

7 października, czwartek:

  • 17:00 – Germany Sprout 2:1 European Union ex-Epsilon

Grupa C

lp.DrużynaBilans
1SMASH Esport2-0
2Heretics2-1
3Illuminar1-2
4Virtus.pro0-2

harmonogram

11 października, piątek:

  • 14:00 – Poland Illuminar 1:2 France Heretics
  • 20:00 – Poland Virtus.pro 1:2 European Union SMASH

12 października, sobota:

  • 14:00 – France Heretics 1:2 European Union SMASH

13 października, niedziela:

  • 14:00 – Poland Illuminar 2:1 Poland Virtus.pro
  • 17:00 – France Heretics 2:0 Poland Illuminar

28 października, sobota:

  • 12:00 – Ukraine pro100 0:2 Denmark CPH Flames
  • 15:00 – Russian Federation HardLegion 0:2 European Union Phoenix
  • 18:00 – Russian Federation Na`Vi Jnr. 0:2 Poland Illuminar
Lp.DrużynaBilans
1.CPH Flames-
-Phoenix-
3.Illuminar-

* – Illuminar Gaming zrezygnowało z rozgrywek.

1 listopada:

  • Belarus Nemiga 2:1 Russian Federation Unique

3 listopada

  • Denmark CPH Flames 2:0 Belarus Nemiga
  • France Heretics 2:0 European Union Phoenix
Lp.DrużynaBilans
1forZe-
2GamerLegion-
3SMASH-
4Winstrike-
Lp.DrużynaBilans
1CPH Flames-
2Gambit Yng.-
3Heretics-
4Tricked-

Piątek, 15 listopada:

  • 12:30 – Russian Federation Winstrike vs European Union GamerLegion
  • 14:00 – Russian Federation Gambit Yng. vs Denmark Copenhagen Flames
  • 15:30 – Russian Federation forZe vs European Union SMASH
  • 17:00 – Denmark Tricked vs France Heretics

Sobota, 16 listopada:

  • TBA

Niedziela, 17 listopada: 

  • TBA