Aurimas „Dreamas ” Zablockis nie będzie kontynuował swojej przygody z Teamem Liquid. Litwin reprezentował szyld amerykańskiej organizacji przez raptem miesiąc.

Dreamas dołączył do Teamu Liquid początkiem czerwca w trakcie sezonu VCT Challengers Stage 2.  Litwin zastąpił w składzie L1NKA, którego pozycja w nim została osłabiona po niezbyt udanym występie na VCT Masters, gdzie Rumaki zakończyły swój udział już po dwóch pojedynkach w fazie play-off.

Blamaż Team Liquid zaliczyło również w drugim Stage’u VCT. Europejski zespół awansował, co prawda do play-offów, lecz w nich ponownie nie zanotował nawet jednej wygranej, przegrywając z M3 Champions oraz FPX. W związku z tym ScreaM i spółka w dalszym momencie nie są pewni awansu na Mistrzostwa Świata i być może będą musieli wziąć udział w tak zwanych kwalifikacjach ostatniej szansy.

Jako że czasu do rozpoczęcia VCT Last Chance Qualifier wciąż jest jeszcze sporo, bo te rozpocząć mają się dopiero końcem sierpnia, to Liquid zamierza wykorzystać tę szansę i przeprowadzić w swoim składzie kolejną roszadę. Tak jak już wspominaliśmy z zespołem po miesiącu pożegnał się z Dreamas. Przyszłość Litwina w amerykańskiej organizacji od niemal samego początku pozostawała pod ogromnym znakiem zapytania.