Szok! Po dwóch przegranych meczach w Champions Tour Challengers 100 Thieves decyduje się na kolejne roszady w swoim składzie.

100 Thieves zaliczyło wyraźny falstart w Champions Tour Challengers. Złodzieje przegrały pierwsze dwa spotkania i mocno skomplikowały swoją sytuację w rozgrywkach. Aby awansować do play-off, zespół Hiko musi wyrzec się jakichkolwiek błędów, albowiem każde kolejne potknięcie może w końcowym rozrachunku pozbawić amerykańską formację miejsca w fazie pucharowej turnieju.

Dwa tygodnie po starcie rozgrywek Champions Tour Challengers 100 Thieves zdecydowało się na zmiany, aby jeszcze zdołać odratować swoją sytuację w turnieju. Z zespołem pożegnali się ec1s oraz BabyJ, którzy do składu Złodziei wskoczyli w połowie stycznia tego roku. Fatalna dyspozycja zespołu sprawiła jednak, że amerykańsko-kanadyjski duet został przeniesiony na ławkę rezerwowych.

Trudna sytuacja, w której znalazło się obecnie 100 Thieves zmusiła organizację Nadeshota do ściągnięcia dwóch nowych graczy. Klub sprowadził Seana „banga” Bezerrę z TSM-u, a także Noaha „jcStaniego” Smitha  z Pioneers. Obaj zawodnicy dołączą do Złodziei na zasadzie wypożyczenia.

Skład 100 Thieves po zmianach w składzie:

  • United States Spencer „Hiko” Martin
  • United States Peter „Asuna” Mazuryk
  • United States Ethan „Ethan” Arnold
  • United States Sean „bang” Bezerra
  • United States  Noah „jcStani” Smith