VCT Champions zbiera kolejne żniwa. Według ostatnich informacji Domagoj „Doma” Fancev pożegna się ze składem fnatic.

Doma praktycznie od samego początku został wrzucony na głęboką wodę. Chorwat do Fnatic dołączył we wrześniu, wcześniej nie mając zbyt wielkiego doświadczenia na scenie VALORANTA. W przeszłości 18-latka podobnie, jak np. zeeka mogliśmy kojarzyć z gry w Fortnite. Podczas swojej przygodę z popularnym Battle Royalem Fancev grywał z Jur3ky’em czy TruleXem, późniejszymi mistrzami FNCS.

18-letni Chorwat szybko wpasował się w skład Fnatic. Europejska drużyna zajęła drugie miejsce na pierwszym turnieju rangi Masters w Reykjavíku, przegrywając w wielkim finale z Sentinels. Następne miesiące nie były już tak udane dla drużyny Doma, przełamanie miało jednak nastąpić na mistrzostwach świata. Na VCT Champions podopieczni miniego zdołali wyjść z trudnej grupy, lecz swój udział w rozgrywkach zakończyli chwilę później na etapie ćwierćfinału, ulegając 1 do 2 KRU Esports.

Rozczarowujący występ na VCT Masters może zapoczątkować przebudowę składu Fnatic. Z europejską formacją pożegnać się ma sam Domagoj „Doma” Fancev, taką informację podał dziś portal VLR.gg, który nie ujawnił nicku następcy Chorwata, gdyż ten najprawdopodobniej, póki co nie jest znany nawet wewnątrz klubu.