Drużyna Piotra „izak” Skowyrskiego otrzymała zaproszenie na Absolute Pro League. Jest to międzynarodowy turniej w VALORANTA!

Nie od dziś wiadomo, że gdy na rynku pojawia się nowa gra – zazwyczaj Piotrek jest jednym z pierwszych, który ją sprawdza. Tak też było w przypadku najnowszego tytułu od Riot Games. Skowyrski miał okazję najpierw przetestować go w wersji Alpha, a teraz na co dzień rywalizuje na serwerach w ramach bety.

Piotrek zazwyczaj gra w ekipie, którą uzupełniają Paweł „SAJU” Pawełczak, Sebastian „NEEX” Trela, Patryk „Patitek” Fabrowski oraz Tomek „phr” Wójcik. To właśnie z tymi graczami zawalczy na rozgrywkach Absolute Pro League, do których oficjalnie jego skład o nazwie Fordon Boars otrzymał zaproszenie.

Pula nagród Pro League obecnie wynosi 3 tysiące euro, lecz najprawdopodobniej zostanie powiększona, bowiem pieniądze, które organizatorzy uzbierają z donejtów na transmisji podzielą wśród uczestników rywalizacji. Maksymalnie kwota może sięgnąć 100 tysięcy euro.

Co ciekawe – poza Dzikami z Fordonu w Absolute Pro League zagra między innymi zespół Oleksandra „s1mple” Kostylieva i grono Kirilla „ANGE1” Karasiowa. Zapowiada się więc interesująca potyczka, w której łącznie pojawią się 32. formacje. Jej start zaplanowany jest na 5. maja. Do rozpoczęcia zawodów treningi Fordon Boars możecie obserwować na kanałach:

Oglądając wyżej podane streamy macie także szansę na zgarnięcie dostępu do bety VALORANTA.