THESPIKE.GG przyznało Aleksanderowi „zeekowi” Zygmuntowi tytuł MVP pierwszy oficjalnych mistrzostw świata w VALORANCIE.

Swoją karierę esportową rozpoczął w grze Fortnite.  Zeek bardzo szybko zdołał odnaleźć się za to w mechanice kultowego Battle Royale’a i zaczął uchodzić za jednego z najlepszych polskich graczy. W 2019 roku 18-letni wówczas Aleksander były bliski awansu na Fortnite World Cup w trybie solo. Zygmunt  nigdy nie ukrywał, że tak naprawdę nie czuje wielkiego przywiązania do produkcji Epic Games, i gdy w 2020 roku przydarzyła się okazja, aby spróbować swoich sił w dopiero, co wychodzącym VALORANCIE natychmiast z niej skorzystał.

W kwietniu ubiegłego roku zeek poinformował o zakończeniu swojej kariery w Fortnite. 20-latek rozpoczął intensywne treningi w VALORANCIE, a determinacja zaprowadziła go na sam szczyt esportowej sceny w FPS-ie Riot Games. W styczniu 2021 Zygmunt podpisał kontrakt z G2, a zaledwie pięć miesięcy potem został odsunięty od składu. Utalentowany Polak szybko znalazł jednak nowy dom, zasilając szeregi Acend.

Wówczas nawet nie przeczuwaliśmy, że pół roku później zeek wraz starxo, który do drużyny dołączył w październiku, zostaną pierwszymi mistrzami świata, a sam Zygmunt będzie jednym z najlepszych graczy na całym turnieju. Grę 20-latka na VCT Champions doceniło THESPIKE.GG, które przyznało mu tytuł MVP tegorocznego czempionatu. Trzeba przyznać, że widoczne statystyki Polaka na tegorocznych mistrzostwach świata robią ogromne wrażenie.