zeek poinformował o przedłużeniu kontraktu z Acend. Według Cybersport.pl swój podpis na nowej umowie złożyli już także inni zawodnicy europejskiej organizacji.

Emocje po wczorajszym finale VCT Champions pomału opadają, a więc jest to dobry moment, aby spojrzeć w przyszłość, a konkretnie w przyszłość Acend. Sam zeek dziś na swoim Twitterze poinformował u przedłużeniu kontraktu z Acend, nowa umowa Polaka ma obowiązywać do 2022 roku.  Chęć dalszej współpracy europejska organizacja wyraziła rzecz jasna z pozostałymi zawodnikami oraz osobami ze sztabu szkoleniowego, większość z nich miało już złożyć swój podpis na papierze, a więc pozostało nam czekać jedynie na oficjalne stanowisko klubu.

Pod znakiem zapytania według polskiego portalu Cybersport.pl stoi natomiast przyszłość cNeda. Acend zaoferowało oczywiście swojemu snajperowi nową umowę, lecz wygląda na to, że Turek wciąż nie zdecydował się złożyć na niej swojego podpisu.  Trudno wyobrazić sobie, aby  19-latek nie kontynuował swojej przygody z zespołem, z którym przecież dopiero co został mistrzem świata. Być może cNed będzie chciał jednak być niczym Kjearbye’a, który po wygraniu Majora z Astralis zdecydował się odejść do North. Inna sprawa, że jak dobrze pamiętamy ta decyzja okazała się wręcz tragiczna w skutkach, bowiem Duńczyk już nigdy nie zdołał osiągnąć kolejnego tak spektakularnego sukcesu,