Czeka nas nowa mapa w Valorancie – Breeze. Lokacja zbliża się wielkimi krokami, update ją wprowadzający to już tylko kwestia czasu. Tymczasem pojawiają się kolejne przecieki, a teraz możemy zobaczyć nawet cały klip, prezentujący nam Breeze'a!

Riot Games sukcesywnie wprowadza nowe mapy do Valoranta. Początkowo mogliśmy grać na trzech mapach, później doszedł Ascent i Icebox. Szczególnie ten drugi zebrał raczej kiepskie recenzje, sporo pro-playerów narzeka na tę lokację. Największym problemem casualowych graczy jest jednak to, że w grze nie można samodzielnie wybierać mapy, na której chcemy zagrać. Być może z czasem, gdy będzie dostępna większa liczba lokalizacji, będziemy mogli samodzielnie podejmować decyzję dotyczącą tego, gdzie chcemy zagrać.

Wróćmy jednak do nowej mapy, czyli Breeze'a. Na Twitterze pojawiły się przecieki w postaci nagrania promocyjnego. Stąd wiemy, że Breeze będzie wyglądał jak opuszczona wyspa, na której znajdują się ruiny różnych budynków. Klimat całego miejsca przypomina trochę scenerię znaną z gier przygodowych, jak choćby Uncharted. Teraz to nie Nathan Drake będzie zwiedzał ruiny budynku na egzotycznej wyspie, a Jett, Omen i Skye. Z resztą, zobaczcie sami: