Najprawdopodobniej poznaliśmy przyszłość Aleksandra „zeek” Zygmunta. Obecny gracz G2, który przebywa jednak na ławce rezerwowych, ma powędrować do Acend. W drugą stronę zaś pójdzie Luis „koldamenta” Aranguren. Pojawiły się również plotki o nowej drużynie Patitka.

Informację jako pierwszy podał francuski dziennikarz neL na łamach 1pv.fr. Według źródeł reportera, G2 zamierza bardzo mocno przewietrzyć swoją zawodzącą dywizję Valoranta. W kwietniu pojawiły się plotki łączące organizacje z graczami Heretics – nukkye i AvovĄ, a także koldamentą i ALEXEM. Na wylocie zaś mieli znaleźć się ardiis, Patitek i przebywający od dłuższego czasu na ławce rezerwowych zeek.

Teraz poznaliśmy kolejne szczegóły. G2 i Acend najprawdopodobniej zamieni się graczami. Wymiana odbędzie się pomiędzy zeekiem i koldamentą. Polak tym samym dołączyłby do Acend, gdzie przebywa już inny gracz znad Wisły – Patryk „starxo” Kopczyński. Zeek może zostać IGL-em w nowym zespole, tak jak to miało miejsce w THOSE GUYS. Co ciekawe, Zygmunt ma za sobą już kilka treningów z nowymi kolegami.

neL potwierdza również inne informacje – G2 zamierza się wymienić graczami z Heretics. I tak w tę wymianę mają być zaangażowani ardiis i Patitek, a także nukkye i AvovA. Tym sposobem poznalibyśmy nowy skład G2, który wyglądały tak:

  • Spain Oscar „mixwell” Canellas
  • Sweden Jacob „pyth” Mourujarvi
  • Lithuania Zygimantas „nukkye” Chmieliauskas
  • Denmark Auni „AvovA” Chahade
  • Spain Jose Luis „koldamenta” Aranguren

Nowa drużyna Heretics na razie nie jest do końca znana, gdyż z obecnej piątki na pokładzie miałby pozostać tylko loWel, do którego dołączyliby Patitek i ardiis.