Dziś wieczorem czeka nas prawdziwy mecz na szczycie w VRL France: Revolution. O 21:00 MAD Lions podejmie Team Vitality.

Dwie najsilniejsze na ten moment drużyny we Francji zmierzą się ze sobą w 12. kolejce VRL France: Revolution. Lwy pozostają niepokonane w rozgrywkach od dziewięciu spotkań, zaś Pszczółki dzielnie dotrzymują im kroku, nie ponosząc żadnej porażki od 17 czerwca, gdy ekipę baddyegoG poskromić udało się właśnie reprezentantom hiszpańskiej organizacji. Dziś formacja na czele z utytułowanymi zawodnikami będzie więc miała szansę zrewanżować się swoim ostatnim pogromcom.

W obecnym układzie MAD Lions prowadzi w tabeli VRL France Revolution z bilansem 10-1. Nawet jeżeli drużyna naszego rodaka – baddyegoG zdoła pokonać dziś Lwy, to i tak nie przeskoczy ekipy xmsa. Na ten moment ta ma bowiem aż trzy sześć punktów przewagi nad Pszczółkami. Ewentualne zwycięstwo dzisiejszego wieczoru może dać reprezentantom francuskiej organizacji pozycję wicelidera w lidze kosztem Mandatory.

Spotkanie MAD Lions z Vitality zaplanowane jest na godzinę 21:00. Warto odnotować, że baddyG to nie jedyny Polak występujący we francuskiej lidze regionalnej. Biało-czerwone barwy w VRL France: Revolution reprezentuje również belmonte – były trener Anonymo, a obecny WYLDE.