Teamu Vitality notuje siódme zwycięstwo z rzędu w VRL France: Revolution Stage 2. Kapitalnej passy drużyny baddyegoG przerwać nie było w stanie WYLDE.

Team Vitality zaliczyło trudne wejście do rozgrywek VRL France: Revolution Stage 2. Wiele osób oczekiwało, że Pszczółki prezentując kompletnie odświeżony skład z gwiazdami pokroju baddyG czy BONECOLD będą dominować francuską ligę regionalną. W ciągu pierwszych trzech kolejek zespół Polaka zdołał wygrać jednak zaledwie jedno spotkanie, ocierając się o dno tabeli.

Gra ekipy baddyegoG zaczęła układać się dopiero po porażce z MAD Lions. W kolejnej kolejce Vitality ograło Valar Morghulis, lecz nie w nie tak dobrym stylu byśmy mogli zacząć mówić o przebudzeniu. W następnych spotkaniach europejski zespół rozgromił Sector One, OG, Karmine Corp, Mandatory oraz beGenius, dając wyraźny sygnał rywalom, że będzie bił się o największe cele już w tym sezonie.

Dziś swoją imponującą serię bez porażki w VRL France: Revolution Stage 2 Pszczółkom udało się wydłużyć. Zespół na czele z Mistrzem Europy i Mistrzem Świata pokonał 13 do 6 WYLDE. Kapitalne spotkanie rozegrał Litwin ceNder, który w przeciągu 19. rund ustrzelił 31 eliminacji!

  • European Union WYLDE 6:13 Vitality European Union

Dzięki zwycięstwu z WYLDE Team Vitality wskoczyło na drugie miejsce w tabeli VRL France: Revolution Stage 2. Obecnie ekipa baddyegoG ustępuje w niej jedynie MAD Lions, które na ten moment może pochwalić się bilansem 9-1.