6 dni rywalizacji, 1000 euro w puli nagród i osiem drużyn z Europy – tak prezentuje się Valorant Challenge 2. Dzisiaj czeka nas początek rywalizacji w grupie B.

Pierwszy dzień Valorant Challenge mamy już za sobą – można powiedzieć, że był to udany start dla Polaków z teamu NAURA, który zajmuje 1. miejsce w grupie. MORFAN i spółka póki co nie poznali goryczy porażki, remisując z flawless i wygrywając z nihil. Polacy wrócą na serwer dopiero 15 października w meczu ze SKADE.

Dzisiaj rusza jednak rywalizacja w grupie B, gdzie oczy kibiców znad Wisły powinny kierować się na dwa zespoły – nolpenki i Dambis. W pierwszym, europejskim zespole występuje zeek – były członek THOSE GUYS. Dambis zaś to polski skład dopiero budujący swoją renomę. W środę to właśnie Balcer i spółka pojawią się na serwerze w rywalizacji z Oxygen Esports. Zespół zeeka zaś wejdzie do gry jutro, 15 października. Faza grupowa Valorant Challenge 2 nie jest jednak niestety transmitowana.

Inaczej sytuacja wygląda z play-offami, które zaplanowano na weekend 17-18 października. Istnieje duża szansa, że zobaczymy w nich komplet Polaków – w końcu z każdej z grup wychodzi po trzy drużyny. Wtedy mecze biało-czerwonych będziemy mogli obejrzeć na kanale Valorant Challenge z komentarzem Radka „mad1” Florkowskiego oraz Oskara „DerrFluffy” Formelli. W studiu pojawią się także Maciej „Luz” Bugaj i Bartosz „Hyper” Wolny, którzy wcielą się w rolę analityków.