UNGENTIUM oficjalnie zaprezentowało swój zespół VALORANTA. Organizacja zakontraktowała trójkę zawodników Chakalaki, a także kacpiego oraz NEEXA.

Większość tych graczy jest dobrze znana na polskiej scenie. Ntrio AjMeRiTo i frontside w przeszłości reprezentowali barwy Illuminar Gaming. Przez ten czas udało im się wygrać nawet kilka turniejów. Po jakimś czasie organizacja zdecydowała, że zamierza zakończyć współpracę ze swoim ówczesnym zespołem VALORANTA. Pomimo trudnego okresu zawodnicy nadal postanowili trzymać się razem i wrócili do gry pod nazwą Chakalaka. Niedługo później z drużyną pożegnał się jednak GRUBINHO i snikk.

Teraz Nitro i spółka w końcu znaleźli ich zastępców. Skład dopełnił kacpi i NEEX, a cała piątka będzie od teraz reprezentowała barwy UNGENTIUM. Transfer tego drugiego można okrzyknąć mianem hitowego. 24-latek w przeszłości reprezentował barwy Entropiq czy Balisty Esports. Świetne znany jest także z gry na polskiej scenie Counter-Strike’a. Warto także wspomnieć, że trenerem zespołu został GuteK, który w przeszłości prowadził np. PACT.

„Od dnia dzisiejszego będę reprezentował barwy Ungentium w VALORANTA. Dywizja CS-a też jest, więc w razie czego szybki transfer.” – zażartował NEEX po dołączeniu do UNGENTIUM.

Okazję do debiutu UNGENTIUM powinno mieć już niebawem. Ekipa NEEXA z pewnością powalczą w kwalifikacjach do BeChampions, gdzie gra będzie się toczyć o awans na LAN-a w Gdańsku.

Skład UNGENTIUM:

  • Karol „Nitro” Przedpełski
  • Kacper „AjMeRiTo” Barszcz
  • Kamil „frontside” Moroń
  • Sebastian „NEEX” Trela
  • Kacper „kacpi” Wolski
  • Jakub „GuteK” Gut (trener)