Dziś rozegrana zostanie ostatnia kolejka Allied Esports Odyssey, turnieju VALORANT z pulą nagród €15.000. Biorą w niej udział najlepsze europejskie ekipy.

G2 Esport kroczy po kolejny mistrzowski tytuł, lecz jeszcze nigdy ich droga nie była tak wyboista. W rozgrywkach Allied Esports Odyssey przegrali swoje pierwsze spotkanie, lecz nie było to spowodowane gorszą dyspozycją sportową, a problemami prywatnymi Davida „Davidap” Prinsa. Belgijski zawodnik w trakcie pojedynku na FunPlus Phoenix dowiedział się, że stracił swojego ojca. Mimo to wystawił swój charakter na próbę i postanowił dokończyć zawody.

Zespół Patryka „paTiTka” Fabrowskiego zapewnił sobie już awans do play-offów, bo mają zapewnione trzecie miejsce w tabeli. Jednak ich dzisiejszy mecz będzie istną ozdobą ostatniej kolejki. G2 Esports podejmie walkę z Teamem Liquid, który jak dotąd przegrał wyłącznie jedną mapę i rysuje się na faworyta całego turnieju. Z pewnością pojedynki naszego rodaka ze ScreaMem, czyli „maszyną do headshotów”, będą szalenie widowiskowe.

Wcześniej jednak odbędą się pojedynki, które zdecydują kogo zobaczymy na ostatnim miejscu w fazie pucharowej. O awans wciąż walczą Ninjas in Pyjamas oraz Giants Gaming. Co ciekawe składy nie zmierzą się ze sobą, a z innymi uczestnikami. Harmonogram na dziś:

  • 18:00 – Giants Gaming vs BBL Esports
  • 20:00 – Ninjas in Pyjamas vs FunPlus Phoenix
  • 22:00 – G2 Esports vs Team Liquid